10 Gün Suda Kalan Tesla, Nasıl Tamir Edilir

10 gün suda kalan bir Tesla otomobil, tekrar hayata döndürülebilir mi? Cevap, bu videoda gizli...

  • Zeynel A. Öztürk
10 Gün Suda Kalan Tesla, Nasıl Tamir Edilir

Hasar görmüş Tesla'ların onarım işinin kolay olduğunu sanıyor olabilirsiniz ancak bu işin zor olduğu, bir YouTube videosunda anlaşıldı.

Rich Rebuilds'ten Rich, YouTube'ta paylaştığı videoda suya batarak hasar görmüş birkaç Tesla'yı onarmaya çalışıyor. Rich'in deneyimi ise en hafif ifadeyle asap bozucu. Rich, bu videoda eline geçen, 10 gün suda beklemiş bir Tesla'nın pilini çıkarmaya çalışıyor ve bunun çok tehlikeli ve berbat bir iş olduğunu söylüyor.

Will I lose MORE Money on this Flood Tesla?Will I lose MORE Money on this Flood Tesla?
In this episode we find out if the battery pack in my Tesla flood salvage build survived the 10 days underwater. This is a multi day episode consisting of me removing the battery pack modules, putting back the empty shell in the car, and them moving the car to a new location. Stay till the end, things are getting weird. Song - "Words" Produced by $wedo beats Should you desire to support this channel please donate to & Crypo Currency Donations: Tesla Referal Code: Our Store: E-mail: Mailbox: P.O. Box 1041 Salem, MA 01970

Pil, sudan ciddi hasar görse de, otomobilin tek hasar gören parçası değil. Selden zarar gören çoğu araçta olduğu gibi, burada da küf gelişimi gibi biyolojik sorunlar çıkabiliyor. Suyun otomobildeki elektrikli aksesuar sistemlerine hasar vermiş olma ihtimali de düşük değil.

Elektrikli otomobillerle veya elektrikli herhangi bir şeyle uğraşmak çok tehlikeli olabileceğinden ve ölümle sonuçlanabileceğinden, Rich'in yaptıklarını sakın denemeyin.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost