2010 yazının en iyi programları

Sıcak yaz günlerinde evden çıkmayan bilgisayar tutkunları için bu yazın en iyi download'ları burada!

  • Erkan Özer

Birçoğumuz tatil yapıyoruz fakat yazılım geliştiricileri ara vermeden yepyeni programları kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Chip Online olarak bu yazın en iyi 25 ücretsiz yazılımını bir araya getirdik.

Yazın şu sıcak günlerinde yazılım geliştiricileri havuz başında zaman geçirmekten ziyade kendilerini geliştirmeye devam ediyorlar. Ve bu nedenle bizim de download takibimiz de hızla devam ediyor. Bu makalemizde de yazın sıcak günlerinde bilgisayar keyfinizi üst seviyeye taşıyacak 25 farklı yazılımı inceledik.

2010 yazında öne çıkanlar
Fotoğraf galerimizde Windows Live Messenger 2010 ve Firefox 4 gibi popüler programların güncel sürümlerinin yanı sıra bilişim dünyasında ilk kez sahne alan programlardan da önerilerimiz olacak. Kısacası StreamTorrent gibi TV araçlarına, ByeTunes gibi iTunes yok edici yazılımlara ve Super Mario Bros. X gibi yazınızı daha eğlenceli hale getirecek oyunlara sahip olabilirsiniz.

Tamamı ücretsiz 25 programa fotoğraf galerimizden ulaşabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Neden Türkçe bir başlık koymuyorsunuz?Downloadın da Türkçe bir karşıtı var.Yazın indirilenleri deseniz hiçbir şey kaybetmezsiniz

türkçe yaygın bir dil değil ve bilgisayardan hiç anlamıyor olmalısın download denir yazın indirilenleri saçma download denir indirilme denmez ingilizce çok daha güzel bir dil

Evet yazan arkadaşımız haklı neden türkçeye sahip çıkmıyorsunuz. Siz İngiliz misiniz?

Evet yazan arkadaşımız haklı neden türkçeye sahip çıkmıyorsunuz. Siz İngiliz misiniz?
----------
türksünde birşeymi oluyo

01:51 de yazan arkadaşım İngilizce çok güzel bir dilse ki eğer Türkçe'den sen neden hala Türkçe yazıyorsun ne olsa Türkçe berbat bir dil

2. yorumu yapan kişi gerçekten de sen bilgisayardan hiç anlamıyormuşsun.Download yazılınca bilgisayarlardan çok iyi anlıyor oldum senin sayende.

Saçma sapan eleştiriler yapmışsınız,bilgisayarların programlama dili ve anavatan dili zaten ingilizce,türkçe diye kullandığınız windows sürümleri bile %100 türkçe değil,türkçe komut verince anlamıyo ms-dos tan veya çalıştırdan :)

acaba bunları indiren oluyormu

23:28 de yazan kişi başlığı okumadan yorum yapıp bilmişlik yapma download yerine indirilenler yazılsa emin ol sistem başlığı kabul eder ;)

ben indirdim hatta mario oyununda virüs buldu bilgisayarım o yüzden indirmemenizi tavsiye ederim virüs programım nod32

Türkçe en çok konuşulan 5. dil yaygın değil diyen arkadaşa selamlar.

Çok güzel içerikli bir paylaşım. Denildiği gibi yaz mevsimi için tavsiye edilebilecek yazılımlar. İçlerinden beyenip kullandıklarım;

` Maru
` Nepflex Screen Recorder
` Dream Desktop Agent

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play