3G heyecanı alışverişe yansıdı

3G'nin ayak sesleri artık çok yakından duyuluyor. Peki ama en çok ilgi çeken 3G cepler hangileri?

3G heyecanı alışverişe yansıdı

Ülkemizde pek yakında hizmete girecek olan 3G teknolojisinin itici etkisi online alışveriş dünyasına da yansıdı. Sizler için daha önce Her keseye uygun 3G cep telefonları başlıklı kapsamlı bir makale hazırlamıştık. Bu makalede her fiyat aralığından 3G destekli cep telefonu modellerini listelemiştik.

3G'nin arifesinde hepsiburada.com ile görüştük, araştırdık ve en çok ilgi gören modelleri bir araya getirdik. İşte 3G destekli cep telefonları arasında öne çıkan modeller. Galerimize bir göz atarak kendi çalışma tarzınıza uygun telefonu seçebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

3g vb. gereksiz bence altı üstü basit bir telefon görüşmesi yapacağız, o kadar para ödemeye de gerek yok, o kadar radyasyona maruz kalmaya da, yüz yüze canlı görüşmenin yerini hiçbir iletişim şekli tutmaz bence...

bence 3G için daha erken..herşey rayına oturmadan kampanyalar kızışmadan ve hatta yerli modeller çıkmadan harekete geçmemeliyiz..

3G li telefonlar yıllardır piyasada var, genelde pahalı ve yeni modelleri tanıtmışsınız. Eski modellerden ve uyumluluk konularından da biraz bahsetseydiniz.

3g li telefonum var ama. telefonda o kadar hız gereksiz bence. tabi laptop falan için iyi birşey olabilir ama daha ttnet wifi şimdilik işimi görür... zaten daha sesli arama yapmıyoruz adam akıllı. mesaj çekip duruyok yani. görüntülü konuşma daha gereksiz. tabi başkaları gerekli duyabilir. benim için gereksiz :)

şu an sadece pazarlamacının yaygarası kullanıcı tarafından test edilmiş bişey yok önce ülkemizde bu tekno bi otursun bakalım daha sonra tabiki bizde faydalanmak isteriz ama kafadan dalmak hata olur.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir