Acer, Mart'ta yeni telefonlar tanıtacak

PC devi, MWC 2015'te yeni akıllı telefonları ile şov yapmaya hazırlanıyor!

  • Cem Şancı
Acer'ın yeni telefonları MWC'de ortaya çıkacak

Acer'ın akıllı telefon modelleri Liquid E3 ve Liquid Jade, beklenen ilgiyi görmemişti ancak Acer umudunu kaybetmedi. Firmanın Mart ayında düzenlenecek MWC 2015 etkinliğinde, yeni akıllı telefonlarını tanıtması bekleniyor.

Acer CEO'su, öncelikle firmanın Windows Phone telefonları üreteceği dedikodularının doğru olduğunu teyit etti. Windows Phone platformunun öldüğünü ama telefonların artık masa Windows 10'u çalıştıracağını düşünürsek Acer'ın Microsoft ile yakın temas içinde Windows 10 sisteminin çıkışını beklediğini tahmin edebiliriz.

Acer'ın Mart ayında düzenlenecek MWC kongresinde giriş seviyesi için yeni telefonlar da tanıtması bekleniyor. Telefonlar için detaylar henüz belli değil ancak düşük fiyatlı olacağına kesin gözüyle bakılıyor zira yüksek fiyatlı modeller arasındaki rekabette başarılı olmak için cihazların çok ileri seviyede teknolojik sürprizlere sahip olması gerekiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Şu laptop markalarının çoğu Windows Phone üretiyor aferin size samsungunda Windows Phone telefonu var.

Windows Phone platformunun öldüğünü ama telefonların artık masa Windows 10'u çalıştıracağını düşünürsek Acer'ın Microsoft ile yakın temas içinde Windows 10 sisteminin çıkışını beklediğini tahmin edebiliriz. Böyle bir sitede böyle cahilce bir yorum görmek şaşırtıcı.

@28 Oca 2015 01:24 senin için şaşırtıcı olabilir. biz alıştık:)

Acer ne yaa çöp!

umut dünyası işte herkes aynı merak ve heyecanla pastadan bir dilim de ben alabilir miyim diye cihaz yapıyor ama sonuç her zaman iyi olmayabilir işte ortada. samsung bile çuvallayabiliyor,hindistan ve ordaki seri sürünüyor.ama yapacak bir şey yok. markalar böyle cihazlar yapmayınca da niye üretmiyor,yapamıyor mu laflarının arkası kesilmiyor.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play