Adobe iki yeni yazılımını gururla sunar

Adobe, dönüm noktası olarak değerlendirdiği iki yazılımının yeni sürümlerini gururla sunar...

Yeni güçlü araçlar...

Yeni güçlü araçlar...

Mac kullanıcıları çabuk düzenleme, özel çalışma alanı görüntüleme ve tam ekran ön izleme gibi Brdige CS4'deki tüm özellikleri kullanabilir. Fotoğrafları anahtar kelimelere göre etiketleyebilir ve çeşitli arama seçenekleriyle kolayca bulabilir.

Photoshop Elements 8 (Mac), Windows versiyonundaki mevcut tüm akıllı fotoğraf düzenleme seçeneklerine sahiptir. Photomerge Exposure, Recompose ve Quick Fix previews özelliklerinin yanında Mac kullanıcıları aşağıdaki yeni araçlara da erişim sağlayabilecekler:

o Photomerge Scene Cleaner, fotoğraflardaki istenmeyen öğeleri ortadan kaldırmaya yarar. (Örneğin; insanlar ya da arabalar gibi...) fotoğraf serilerinden en mükemmel sahneyi yaratmak için.

o Smart Brush özelliği ufak bir fırça darbesiyle fotoğrafta belirlenmiş bölgeye inanılmaz efektler uygulayabilmeyi sağlar.

o Touch-Up brushes özelliği genel düzenleme görevlerini çabukça halletmeyi sağlar, (Örneğin; diş beyazlatma ya da bulutsuz bir gök yüzü yaratmak gibi..)

Adobe'nin Tüketici Çözümlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Doug Mack: ''Müşterilerimizin herhangi bir ağır çalışmaya girişmeksizin, profesyonel fotoğraflar ve videolar yaratabilecekleri konusunda kendilerine güvenmelerini istiyoruz. Photoshop Elements ve Premiere Elements ile dahili ve bütünleşik akıllı araçlara sahibiz. Herkes göz alıcı dijital anılar yaratıp, bunları oluştururken de keyif alabilsin diye yazılımlarımızın sınırlarını zorladık.''
Ürünlerin 30 günlük deneme sürümlerine ulaşmak için lütfen www.adobe.com/downloads adresini ziyaret edin.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

adobe seni seviyoruz...

adobe senden nefret ediyoruz...

Bu nefret sonra bir aşkı doğurmasın:D

_____________________________________
CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
adobe senden nefret ediyoruz...

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir