AMD'den oyunseverler için yılbaşı sürprizi

AMD'nin yılbaşı sürprizinde oyunseverleri, heyecan verici oyunlar bekliyor.

AMD'den oyunseverler için yılbaşı sürprizi

Oyunseverler yeni yıl yaklaşırken, satış noktalarında AMD'nin sürpriz kampanyalarıyla buluşuyor. AMD'nin hediye oyun paketlerini görücüye çıkardığı yeni yıl kampanyasında, bilgisayarlarını AMD'nin yüksek performanslı Radeon™ grafik kartlarıyla güçlendirenler Never Settle: Space Edition kampanyasından faydalanacak.  AMD'nin başarılı FX ve APU serisi A10 ve A8 sistemlerini alan oyun severler ise If It Can Game hediye oyun paketine sahip olacak.

Hediye Oyun Paketi 1: If It Can Game

Geçerli APU serisi ürünlerinden satın alan tüm oyunseverler, "If It Can Game" promosyonundan "AMD Ürün Doğrulama" aracını çalıştırıp yüklemek istedikleri oyunu nasıl seçeceklerini gösteren adımları uyguladıktan sonra faydalanabilirler. AMD FX veya A10 APU sistemlerinden herhangi birini satın alan müşterilerin alabileceği hediye oyunlar arasında LEGO Batman 3: Beyond Gotham da bulunuyor. Bu yeni oyun, çok satan LEGO Batman serisinin son ürünü olarak oyunseverleri çılgın ve macera dolu bir serüvene davet ediyor.

Hediye Oyun Paketi 2: Never Settle: Space Edition

Kampanya kapsamında tanımlanan HP ve Lenovo dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarında AMD Radeon™ grafik kartı kullanan oyunseverlerin yanı sıra, tanımlı AMD Radeon™ grafik kartı kullanıcıları da verilen özel anahtar kodunu www.amd.com/radeonrewards sitesine girerek hediye oyunlarını alabilirler.

Satış Noktası Desteği

AMD Türkiye Ülke Müdürü Ömer Çelebioğlu: "Yeni yıla girerken oyunseverlere keyifli bir yıl geçirmeleri için bu tür eşsiz kampanyalar sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yürütülen bu kampanyalarla bağlantılı olarak, kanal iş ortaklarına içinde özellikle online materyallerin bolca bulunduğu geniş bir materyal yelpazesi de sunuyoruz. Bu materyallere oyun fragmanları, ekran resimleri, görseller ve çeşitli sanatsal çalışmalar da dahil" dedi.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Ben şurasını anlamadım: Bende A8 işlemcili Hewlett Packard dizüstüm var, şimdi 2 oyuna birden başvuru hakkım mı oluyor?

@09 Ara 2014 15:01 cevap yerine eksi veren arkadaşı kutlarım! bunun neresine eksi verdi merak konusu!

ömer beyin de dediği gibi gerçekten kampanyalar eşsiz, oyunlar son model kalite oyunlarmış :)) ah amede vah amede.....

@09 Ara 2014 15:58 ha unutmuşum intel size crysis 3 hediye ediyordu dimi? siz anca kendi kendinize hediye edebileceğiniz soğuk suyunuzu için!

Ayrıntılı bilgi linki verin

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir