Archos ile ucuz 4G dönemi başlıyor!

Fransız devinin 4G'li yeni telefon ve tabletleri, resmi olarakortaya çıkıyor!

Archos ile ucuz 4G dönemi başlıyor!
Archos Diamond ve 80b Helium

Archos, 4G'li Android akıllı telefon ve tabletlerini CES 2015'te tanıtacağını duyurdu. 

Firmanın akıllı telefon atağının öncülüğünü 200 dolarlık Archos Diamond yapacak. Bu telefon, sekiz çekirdekli bir işlemciye, 5 inçlik 1080p IPS ekrana, 16GB hafızaya, 2GB belleğe ve 16 megapiksellik bir kameraya sahip olacak. Fransız firmanın söylediğine göre Diamond, "200 doların altındaki en iyi 4G akıllı telefon..."

Bu telefonun gerisinden ise, 150 dolarlık Archos 80b Helium tablet gelecek. Bu tablet de 1.5GHz dört çekirdekli bir işlemciye sahip ve multimedya üzerine yoğunlaşıyor.

Ayrıca Archos tarafından, Helium serisine dahil olacak daha fazla akıllı telefon ve tabletin de tanıtılacağı sözü verilmiş durumda. Bu ürünler 45b, 50b ve 50c telefonlar ile 70 ve 101 tabletleri içermekte. Tabii ki bu tanıtımların tamamı CES 2015'te yapılacak.

Bu ürünlerin hangi Android sürümü ile sunulacakları henüz belli değil ancak fiyatlarına ve özelliklerine bakılırsa, en son sürüm işletim sistemi kullanılmasa bile, büyük bir ilgi toplayacakları kesin...

Levent Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bize 4g 20 yıl sonra gelir ozaman düşünürüz

O fiyatlar Türkiyede kaca patlayacak onuda yazsaniza

Telefonun donanımı bilgisayar gibi. Ötesi berisi yok kardeşim, Android'li cihaz üretmek kaynakları heba etmektir. Bu donanımla bu telefon olsa olsa Lumia 520-530 kadar iş yapar. Birde zaten 200$ altında satacaklar...."dostlar alışverişte görsün"...ne güncelleme ne doğru dürüst geri hizmet, çekirdekler elinde kar kalır, bahçeye dikersin.

Arkadaşlar ces 2015 fuarı 5 ocak'ta yani bugün. Bugün teknoloji siteleri ces 2015 haberleriyle dolup taşacak gibi görünüyor.

Archos 50 diamond'a baktım çok güzel bir telefon. Fiyatına göre daha da güzel.

ülkemize 4 g sanırım bu yıl ortalarında gelecek.. artık 3g licanlı bağlantılara elveda ..sürekli kopan 3g den gına geldi

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir