Askercell'e Özel Üretilen İlk Telefon: reeder F1

reeder F1 modeli Turkcell Askercell için özel olarak üretildi. Askercell'e özel üretilen ilk telefon reeder F1 neler sunuyor?

Askercell'e özel üretilen ilk telefon: reeder F1

Türkiye'de üretim yapan teknoloji markası reeder, sahip olduğu telefon modellerinde yeni bir kategoriye imza atıyor. Samsun'da 6 milyon TL yatırımla yerli üretim yapmak için fabrika kuran reeder, bu fabrikada ürettiği modellere bir yenisini ekledi. Türkiye'de Türkiye için üretilen tuşlu telefon reeder F1, Turkcell Askercell için askeri kullanıma uygun olarak dizayn edildi. Üzerinde kamera bulunmayan Askercell'e için geliştirilen reeder F1 modeli Turkcell abonelerine özel fiyatı ile bayilerdeki yerini aldı. Kışlalarda resmi olarak kullanılabilen ilk telefon hattı olan Turkcell Askercell kapsamında satın alınabilecek reeder F1'in fiyatı ise 449 TL olarak açıklandı.

Yeni modelle ilgili olarak açıklamalarda bulunan reeder Kurumsal Satış Direktörü Mübin Argın şunları söyledi; "Türkiye'de Türkiye için ürettiğimiz bir telefon olan reeder F1 modelinin Askercell sürümü, kışlalardaki iletişim ihtiyacı için özel olarak geliştirildi. Üzerinde kamera bulunmayan bu model, Turkcell Askercell aboneleri tarafından kullanılabilecek. Samsun'da kurduğumuz fabrikada ürettiğimiz bu yeni modelimiz bir yandan askerlerimizin ihtiyaçlarını karşılarken diğer yandan cari açığın kapanması ve yasadışı yollardan gelen telefonların önüne geçilmesi için önemli bir adım. reeder olarak ülkemiz için yaptığımız çalışmalara bir yenisini daha eklemekten dolayı gurur duyuyoruz. Bu çalışmalarımızın devamı da gelecek."

reeder F1 bir telefondan beklenen en temel ihtiyaçları karşılıyor

reeder'ın tuşlu telefon kategorisindeki ilk modeli F1'in Askercell sürümü, 2.4 inç ekran boyutu, 32+32 MB depolama seçeneği ve 1700 mAH pil özelliğinin yanı sıra FM Radyo, Bluetooth, MP3 ve MP4 desteğine gibi özelliklere sahip.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

yazık! avrupada 50-60TL ye satılan telefonlar Türkiyede yerli üretim söylemiyle 450TL ye satılacak. Aklınızı başınıza alın...

yahu avrupada bunları bedavaya veriyorlar bizdeki fiyata bak 600 liraymış. gider o paraya 2. el kralını alır insanlar neden bunu alsınlarki. hani tanka kurşuna suya toza dayanıklı olurda neyse

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost