Asus CES'ten 7 ödülle döndü

Asus CES İnovasyon Ödülleri'nden 7 ödülle döndü!

Asus CES'ten 7 ödülle döndü

ASUS, Las Vegas'ta düzenlenen 2015 International CES® fuarında 7 CES İnovasyon Ödülü'nün sahibi oldu.  ZenBook NX500 ve ZenBook UX305 ultra taşınabilir dizüstü bilgisayarlar, Transformer Book T300 Chi ikisi bir arada ayrılabilir dizüstü bilgisayarlar ve ROG GR8 ultra kompakt oyun bilgisayarı, Bilgisayar Donanımı ve Bileşenleri kategorisinde CES İnovasyon Ödülü'nün sahibi olurken, kıvrımlı ekranlı LX321 ve LX341 monitörler Bilgisayar Çevre Birimleri kategorisinde ödül aldı. ROG G20AJ kompakt oyun bilgisayarı ise Oyun Donanımı ve Aksesuarları kategorisinde CES İnovasyon Ödülü'nü kazanma başarısını gösterdi.  

1976 yılından bu yana verilen CES İnovasyon Ödülleri, tüketici elektroniği sektörünün en prestijli ödül programları arasında yer alıyor. Toplamda 29 kategoride verilen ödüller, endüstriyel tasarımcılar, mühendisler ve gazetecilerden oluşan bağımsız bir jürinin değerlendirmesi sonucunda sahiplerine veriliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

24 inç full hd led ekranım Asus, ekran kartım Asus, ana kartım Asus, ses kartım Asus, kasam Asus, yeni cep telefonum Asus, mouse ve klavyem Asus... ben biraz takıntılıyım galiba....

Asus demek kalite demektir

senin adı ASUS olsun

Sen de yorum yaz