Avea'dan bayram fırsatı, fazlası

Avea, bayramda müşterilerine cazip tur ve otomobil kiralama seçenenekleri sunuyor! Fazlası da var...

Avea'dan bayram fırsatı, fazlası

Avea, "Avea Her Yerde Kazandırır" platformuyla Ekim ve Kasım ayları boyunca müşterilerine birbirinden farklı çok geniş yelpazede fırsatlar sunuyor. Avealıları, mobilya-dekorasyondan, seyahate, yeme-içmeden modaya günlük hayatta harcarken aynı zamanda kazanacakları kampanyalarla inanılmaz indirimler bekliyor.

Avealılara bayram fırsatı

Avea, çifte bayram yaşatmak için tatil sezonunu uzatıyor. Jolly Tur işbirliği ile Avealılar, yurtiçi otellerde yüzde 40'a, kültür turlarında yüzde 20'ye, ve yurtdışı turlarda ise 100 Euro'ya varan indirim fırsatına kavuşuyor. Tatilde araç kiralamayı tercih eden Avea müşterileri Avis'in çok özel fiyatları ile yüzde 30'a varan indirim fırsatı yakalıyor. Kurban Bayramı'nda Avis'ten araç kiralayan Avealılar ise kiraladıkları otomobilin, 2 üst sınıfına terfi edebilecek ya da dilerlerse 3 gün ve üzeri kiralamalarında Mercedes C180 araçları günlük 189 TL'ye kiralayarak Avis'in çok özel serileri ile sürüş keyfi yaşayacak. Transfer servisi tercih eden Avealılar ise AlanTransfer.com'un kişiye özel transfer hizmetlerinden İstanbul, İzmir ve Bodrum'da yüzde 25, diğer illerde ise yüzde 10 indirimli faydalanabilecek.

Avea cazip tekliflerle moda tutkunlarını da unutmuyor

Avea, Sonbahar – Kış sezonu açılırken moda tutkunlarına da ayrıcalıklı fırsatlar sunarak Avealıları indirim beklemekten kurtarıyor. Gerçekleştirilen yeni kampanyalar ile Avea müşterileri FLO ve POLARIS'te yaptıkları 75 TL'lik alışverişlerde 25 TL'lik hediye çekini üstelik yeni sezon ürünlerde kazanırken, YKM Mağazalarında, YKM Kart veya Kampüs Kartla işaretli ürünlerde yaptıkları alışverişlerinde ikinci üründe anında yüzde 40 indirim kazanıyor.

Avea'da fırsatlar bitmiyor

Koçtaş'tan mobilya, aydınlatma, dekorasyon ve ev tekstili kategorilerinde 500 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar 100 TL'lik hediye çekine sahip olurken, Pizza Hut'tan pizza, açık büfe salata ve Coca-Cola'dan oluşan Avea Menüsünü alan lezzet düşkünlerine bir menü de Avea'dan geliyor.

Avealılar, Darty mağazaları ve darty.com.tr'de seçili 100 üründe anında 100 TL indirim fırsatı yakalıyor.

Avea müşterileri Nezih'den yapacakları kırtasiye alışverişlerinde %10 ve oyuncak alışverişlerinde ikinci oyuncaktan yüzde 50 indirim fırsatı yakalarken, Pirelli'den yapacakları otomobil, 4x4 veya hafif ticari araç lastiği alımlarında ise yüzde 20 indirime sahip oluyor.

Avealılar, kampanyadan faydalanmak için ilgili MARKA adını yazıp, 5060'a SMS göndererek kampanyadan yararlanabiliyorlar. Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye www.aveaheryerdekazandirir.com adresinden ulaşılabilir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

operatörler böyle sıradan "fırsatlar" yerine iPhone 5 Türkiye satış fiyatını ve tarihini açıklasalar daha çok memnun ederler..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play