Avea genç yeteneklerini arıyor!

Telekom sektöründe güçlü bir kariyer hedefleyen gençlerin arandığı AveaMasters başvuruları başladı!

Avea genç yeteneklerini arıyor!

Avea'nın gençlerin geleceğine yatırım yaparak, sektöre ve iş dünyasına hazırladığı AveaMasters programı, 2014 yılı için başvuruları sosyal medya ve www.avea.com.tr üzerinden almaya başlıyor.

Bugüne kadar 47 binden fazla başvuru alarak bir rekora imza atan ve 200'ü aşkın gence iş, 750 üniversite öğrencisine de staj imkânı sağlayan AveaMasters, 8. yılında da sosyal medya aracılığıyla gençlere kapılarını açıyor. 31 Aralık 2013'e kadar sürecek başvurular sonucunda Genel Yetenek Testi, İngilizce Testi, Panel Mülakatlar ve Bireysel Değerlendirme aşamalarından geçen gençler, programa dâhil olmaya hak kazanacak.

AveaMasters sürecinde gençler, 2 ay boyunca üzerinde çalıştıkları projeleriyle Evreka Proje Yarışması'na katılarak gelişim ve öğrenme yolunda önemli bir adım atıyorlar. Avea, bu program aracılığıyla gençlere Avea yöneticilerinin koçluğunun yanı sıra gerçek bir iş deneyimi yaşatarak; profesyonel yaşamın kapılarını aralama fırsatı da sunuyor. Program kapsamında yapılacak üniversite tanıtımlarıyla beraber Avea yöneticilerinin katılımıyla, Aralık ayı içerisinde yaklaşık 600 öğrenci Avea Teknoloji binasında Avea Şirket Günleri'ne katılacak.

Gençler, işe alım ve staj başvurularında bir referans haline gelen AveaMasters programı sonunda, staj veya iş imkanı ya da Pazarlama Okulu'na katılma fırsatı bulacaklar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

sömürecek gençleri arıyor yazsaydınız daha anlaşılır olurdu. genç yetenekmiş. :/

Kullanin boyle gencleri. Bankalarda oyle. Yuksek lisans yapanlara bile 1100 tl maas veriyor. Nasil olsa issiz cok. O olmazsa baskadi var.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost