Avira, Antivirus Pro'yu duyurdu!

Avira, 2015 yılında sunacağı ürün portföyünün çekirdeğini oluşturan Avira Antivirus Pro'yu duyurdu.

Avira, Antivirus Pro'yu duyurdu!

Avira, 2015 yılında sunacağı ürün portföyünün yeni ve geliştirilmiş çekirdeğini oluşturan Antivirus Pro'yu duyurdu. Avira Antivirus Pro her kullanıcıya en iyi ve en güncel zararlı yazılımdan korunma teknolojilerini sunuyor. Bu teknolojilerin arasında güvenlik ürünleri sağlayıcıları içinde en gelişmiş zararlı yazılım algılama teknolojilerinden ikisi olarak bilinen Avira Protection Cloud ve Avira URL bulut sistemlerine sınırsız erişim de yer alıyor.  

Avira Antivirus Pro'ya geçiş, kullanıcıların herhangi bir adım atmasını gerektirmeden sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilecek.  Ürün tüm dünyadaki kullanıcılarına kademe kademe sunulacak. Ücretli abonelik gerektiren ürünlerden Avira Antivirus Suite'in adı ise Avira Antivirus Pro olarak değişecek. Internet Security Suite ve Ultimate Protection Suite kullanıcıları, kullandıkları ürünün ek işlevleri üzerinde herhangi bir etki olmadan güncellenmiş AV Pro core'un avantajlarından yararlanabilecekler.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Windows 8 çıktığından beri anti-virüs yazılımı kullanmıyorum.

@02 Tem 2014 12:33 3. millenium çöpünü virüs yuvasına çevirmişsin... tebrikler...

@02 Tem 2014 12:33 Anti Virus'ler sadece virüs koruması yapmıyor. Kişisel bilgilerinizi de koruyor. Kaç tane web sitesinin cookie'ler aracılığı ile kişisel verilerinize eriştiğini görseniz şaşarsınız. Bir diğer önemli detay ise keylogger tarzı yazılımlar ve crack dosyaları... İyice düşünün ve network trafiğinizi bir sniffer aracılığı ile izleyin pc nizde bulunan dosyaların bir kopyası bir yerlere transfer ediliyor olmasın siz farkına dahi varmadan...

tek kelime: Mac OS... hadi yandan yandan yanlayın şimdi....

@02 Tem 2014 15:42 Mac os 2 kelime ... anam... sen önce biraz dilbilgisi çalış...

Böyle tanıtılsa nolcak ki gene antivirüs sıralamasında 1. sırayı Kaspersky'a vereceksiniz.

Sanki macosa virüs bulaşmıyor bulaşmasa avira mac e gore antivir yapmazdı zaten

macında da virüs bulaşır sadece dünya genelinde kullanımı a diye hackerlar uğraşmıyor

Mac güvenl olsa avira onada antivirüs üretmezdi maalesef mac te güvenliğe inanmayın avira iyidir şuan için MSE kullanıyorum win 8.1.1 oda kendi içinde bence gayet başarılı zaten başka bir antivirüs kursan mse devredışı hergüm güncelleniyor demekki microsoft bişeyler yapmaya çalışıyor

4 senedir mac kullaniyorum hic bur sekilde virus bulasmadi mac windows gibi tehkikelere karsi fazla acik degil hani mac kullanmadan b.k atmayin bilgisayar kullandigimi mac aldiktan sonra anladim windows ile ugrastigim zamanlara yazikmis.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir