Bebeğinizin daima yanında olun

Samsung NX Mini'nin 'Bebek Monitörü' özelliği ile her an bebeğinizin yanındasınız.

NX Mini ile bebeğinizin daima yanında olun

Samsung Electronics'in son teknoloji ile tasarlanan fotoğraf makinesi Samsung NX Mini geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına sunuldu. Zarif bir görünüme sahip makine yüksek kalitede fotoğraflar çekebilmeyi mümkün kılmasının yanı sıra görüntü ve ses algılama özelliği ile ebeveynlerin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor.

Birçok annenin korkusudur uyurken bebeğinin ağladığını duyamamak. Samsung NX Mini 'Bebek Monitörü' özelliği sayesinde bebeğinizi gerçek zamanlı olarak görüntülemenize olanak sağlayarak, bu korkulara son veriyor.

Bebek monitörü özelliğinden faydalanabilmek için fotoğraf makinenizi bebeğinizi görüntüleyebilecek pozisyona getirmeniz yeterli oluyor. NX Mini ortamda gürültü, ağlama sesi algıladığında aktif hale gelerek fotoğraf makineniz ile eşleştirdiğiniz akıllı telefonunuza bağlanıyor. Bu bağlantı sonucunda da telefonunuza indireceğiniz uygulama etkin hale geliyor ve eş zamanlı olarak sizi uyarıyor. İşte tam o anda saniye saniye bebeğinizi telefonunuzdan görüntüleyebiliyor, bebeğinizin size ihtiyacı olduğu her an yanında olabiliyorsunuz.

Beyaz, pembe, nane yeşili, kahverengi ve siyah olmak üzere 5 farklı renk seçeneğine sahip NX mini; 999 TL (9 mm lens) ve 1.149 TL (9-27 mm lens) tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatları ile tüketiciye sunuluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Çocuk sahibi olanlar için harika bir şey

ANdorid in Baby Monitor uygulaması daha kullanışlıdır bence. Uygulamayı kurduktan sonra, uygulamayı açıp telefonu kilitliyorsunuz. AYarladığınız belli bir desibelin üzerindeki gürültüde, ayarladığınız numarayı arıyor ve sizi uyandırıyor... Tavsiye ederim.

Gece görüş özelliği var mı

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir