Bellek kartı lazım olduğunda...

Flaş bellek ve bellek kartına ihtiyacınız olduğunda Petrol Ofisi imdadınıza yetişecek! Nasıl mı?

SanDisk ürünleri Petrol Ofisi'nde

Petrol Ofisi istasyonlarına gelenler artık SanDisk'in ürünlerini de satın alabilecek. Haziran ayı başında başlayan işbirliğiyle birlikte benzin istasyonlarına gelen araç kullanıcıları, SanDisk'in Cruzer Blade50 8GB USB Flash Bellek ve yine 8GB Adaptorlü MicroSDHC Bellek kartı ürünlerini satın alabilecekler.

Bu gelişmeyle birlikte özellikle yaz aylarında seyahate çıkacak, seyahat sırasında bilgisayar, tablet, akıllı telefon veya fotoğraf makineleri yanında götürecekler, olası bir bellek kartı ve USB ihtiyacında yol üstünde hemen istedikleri SanDisk ürününe kavuşabilecekler.

Konuyla ilgili açıklama yapan SanDisk Türkiye Bölge Satış Müdürü Yosi Rafael, şunları söyledi: "SanDisk ürünlerine müşterilerimizin istedikleri her kanaldan ve lokasyondan ulaşabilmeleri bizim için çok önemli. Bu doğrultuda Petrol Ofisi ile başladığımız işbirliğinden dolayı büyük mutluluk yaşıyoruz. Benzin istasyonları büyük şehirler olsun diğer illerimiz ve bölgelerimiz olsun, insanların günlük olarak yoğun şekilde kullandığı, müşterilerin birçok ihtiyaçlarını giderebildiği yerler. Şimdi bu ihtiyaçların arasına USB ve bellek ihtiyacı da dahil oluyor. Kalitesiyle, özellikleriyle ve kullanım kolaylıklarıyla fark yaratan SanDisk USB ve bellek kartlarına artık tüm Petrol Ofisi istasyonlarından erişilebilecek olmasını çok önemsiyoruz. Bellek kartları sayesinde ister cep telefonlarına ister fotoğraf makinelerine ek hafıza eklenebilecek veya ek bellek ihtiyacı karşılanabilecek. Bu işbirliğinin hem SanDisk'e hem Petrol Ofisi'ne hem de tüm müşterilerimize, özellikle tatil yörelerindeki kullanıcılarımıza fayda getireceğini düşünüyoruz".

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Güzel birşey gerçekten tebrk ediyorum böyle bi işe imza attıkları için :)

Petrol Ofisi de olmasa napcaz bilmiyorum valla.

2 gb ye 18 lira ödemiştim 8 gb ne kadardır acep ? kakalayacaklar gibi.

Petrol ofisi iki kat fiyat koyar bunlara malum benzin istasyonların da her şeyin fiyatı iki kat yüksek

Petrol ofisi nden aldıkları o belleği kullanacakları bilgisayarı yolda nerden bulacaklar.

ben de gaz alana hediye edecekler sandıydım!

@29 Tem 2012 04:23 8 gb baya bi pahalı gazla fitlenmez o :D

arabaya petrol bilgisayara bellek reklamı yaparlar artık

Herkes işini yapsa mesela ekmekçi ekmek satsa sadece Petrol Ofisi(Adı üstünde)petrol satsadaha iyi olurdu gibime geliyor.

Gereksiizz.

Firmaların aralarındaki bu tarz anlaşmalarda hep renk uyumu olduğunu farkettim. :) Örneğin; bir kredi kartı ve petrol şirketinin kampanyaları hep aynı rengi içeriyor genelde. İlginç.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir