Bilgisayar artık sizden sorulacak!

Windows 7 kurmak veya virüsleri temizlemek... Artık bunlar için başkasından yardım istemeye son!

Bilgisayar artık sizden sorulacak!
Kapağın büyük halini görmek için üzerine tıklayın...

Bilgisayarlar hayatımızı kolaylaştırıyor, evimize ve işyerimize giriyor ve alışkanlıklarımızı değiştiriyor. Ofisin vazgeçilmez bir parçası, gençlerin bir numaralı eğlence aracı, iletişimin yeni yüzü olan bilgisayarları ve temel bilgisayar uygulamalarını öğrenmek artık çok kolay.

T. Cem Sinanoğlu ve Zeynel A. Öztürk tarafından hazırlanan Bilgisayar Öğreniyorum 2012 adlı kitapta yeni bir kullanıcının ihtiyaç duyabileceği her şey var. Hem hepsi bir arada, hem kolay anlaşılır bir şekilde anlatılıyor. Bilgisayar Öğreniyorum 2012'de temel bilgisayar bilgisi, işletim sistemi, ofis uygulamaları, virüsler ve güvenlik konularının yanısıra günümüzde bir fenomen haline gelen sosyal medya araçları da detaylı bir şekilde ele alınıyor.

"Artık bilgisayar dünyasıyla tanışmalıyım" veya "Bilgilerimi tazelemeliyim" diyorsanız bu kitabı mutlaka edinmeli, elinizin altında bulundurmalısınız. Windows 7 kurulumundan Office uygulamaları rehberine, güvenlikten Facebook ve Twitter'a kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz 462 sayfalık Bilgisayar Öğreniyorum 2012, tüm Türkiye'deki kitapevleri ve online satış sitelerinde satışa sunuldu.

Bilgi için: satis@pusula.com

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Ellerinize sağlık cem abi :)

bu kitapta raid yapmayıda öğretiyormu

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play