Biostar'dan oyuncular için yeni anakart!

DataStar, Biostar'ın oyun bilgisayarları için özel ürettiği yeni anakartını satışa sundu!

Biostar'dan oyuncular için yeni anakart!

Biostar Gaming Z97X model anakart, oyuncuların gereksinim duyduğu tüm özellikleri üzerinde barındırıyor.

Biostar anakart ve ekran kartlarının Türkiye distribütörü DataStar, oyun bilgisayarları için özel bir anakartı satışa sundu. Biostar Gaming Z97X model anakart, yüksek performans ve hız gereksinimlerini karşılayacak özelliklere sahip.

USB 3.1 girişine sahip ilk Biostar anakartı olan ürün, USB 3.0'a oranla iki kat daha hızlı veri aktarımı yapabiliyor. Ayrıca PCIe M.2 arabirimi sayesinde SATA'ya oranla çok daha hızlı disk performansı gösteren anakart, hızlı şarj (changer booster) özelliği sayesinde Apple ürünlerini çok daha hızlı şarj edebiliyor.

Ağ özellikleriyle de oyuncuları memnun eden Biostar Gaming Z97X anakartın Killer E2200 LAN desteği bulunuyor. Bu sayede oyunlarda ağ trafiği otomatik olarak yönetiliyor ve oyun performansının olumsuz etkilenmesi önleniyor. İki adet Gigabit Ethernet girişi ile kanal genişliğini iki kat artıran ürün, SmartSpeed LAN ücretsiz yazılımı ile kolayca ağ yönetmeyi de sağlıyor. Bunların sonucunda ağdan kaynaklı sorunlar yaşamadan, çok daha zevkli ve keyifli oyun oynamayı garanti ediyor.

En güncel 4K2K teknolojisi ile oyun ve sinema keyfinde hiçbir ayrıntıyı ıskalamayan Biostar'ın oyun anakartı, aynı zamanda harici Gaming Commander Konsolu'na sahip. Bu konsolda bağımsız mikrofon girişi ve ses çıkışı, ses ayar tuşu, CPU/RAM/VGA sıcaklık göstergeleri yer alıyor. Bu sayede oyun severlere konforlu oyun deneyimi vaat eden konsol, kullanıcı dostu arayüz yazılımı üzerinden kullanımı da kolaylaştırıyor. Arayüz sayesinde özel ses efektleri oluşturulabiliyor ve oyunun keyfi üst seviyelere çıkıyor.

Bu özelliklere ek olarak Biostar'ın oyun anakartında ses, video, hız ve güç kontrolüne yönelik özellikler de tamamen oyuncular düşünülerek geliştirilmiş ve oyun performansını artıracak nitelikte. Biostar Gaming Z97X anakartın tavsiye edilen satış fiyatı 219 USD + KDV.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

600 tl fiyatı var :) bunu türkiyeye getir bir dünya vergi vs rahat 750-800 olur hatta geçer bile gaming pc toplucan anakarta 800 tl bayılacan varmı bayılacak :D

@SonKraLL üstüne bir de yeni çıkacak olan %30 vergi var, ah ulan rıza diyoruz!

oyun işinede intelmi sunuyorlar yuhhhh ayıpya... amd alın oyuncular ölmezsininiz...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play