Birden çok bağlantıyı tek bağlantıda toplayın

Ethernet, sokaktaki Wi-Fi ve USB 3G bağlantınızı bir araya getirip, süper bir bağlantı oluşturun!

Birden çok bağlantıyı tek bağlantıda toplayın!

Belki farkında değilsiniz ancak gün içinde muhtemelen birden fazla internet bağlantısından faydalanıyorsunuz. Bunlar arasında ev ağınız, telefonunuzun internet bağlantısı, belki Wi-Fi hotspot'lar ve diğer cihazlar var. Peki bir kerede bir bağlantıyı kullanmak yerine, mevcut tüm bağlantıları aynı anda kullanabilmeyi, böylece bağlantınızın hızını ve kararlılığını artırmayı hiç hayal ettiniz mi? Kulağa saçma gibi gelse de bunu yapmanız mümkün.

Bağlantıları birleştirmeye ne gerek var?

Düzgün çalışan, bant genişliği yeterli bir internet bağlantısı çoğu zaman size yetecektir. Ancak bazı durumlarda daha fazlası gerekebilir. Örneğin siz bir dosya indirirken diğer odadaki arkadaşınız YouTube'dan video izliyorsa ve bu sırada sevdiğiniz çevrimiçi oyunu gecikme yaşamadan oynayabilmek istiyorsanız, iyi, hızlı bir bağlantıya ihtiyacınız var demektir.

Bazı durumlarda ise hızdan çok kesintiye uğramayan bir bağlantıya ihtiyaç duyabilirsiniz. Otellerin Wi-Fi bağlantısı üzerinden web sayfası açmaya çalışırken beklemek, yoğun bir vakitte 3G üzerinden karşıya fotoğraf yüklemek can sıkıcı bir tecrübeye dönüşebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bu programa vereceğiniz para ile evinize daha hızlı bir internet almanız daha mantıklı olur

Yıl 2015 ve bu 3g ve kablosuz wi-fi teknolojileri hala daha tatminkar seviyede değil. teknoloji hızla gelişiyor diyoruz ama bazı şeyler hala yerinde sayıyor. çok ilginç...

Saçmalık bence ttnet'in AKK kotasının yükselmesi ve hız limitlerinin daha yukarı olması hususunda protesto ve anket'e yönelik bir sayfa için zaman ayrılsaydı daha mantıklı olurdu gerçi bunlarla ilgili imza kampanyaları gündemde ne kadar etkili olur tanrı bilir bende imzaladım.

Aynı programın ücretsizi varsa aydınlatsın lütfen.

dual wan router işinizi görür 2 hattı birleştirirsiniz. yada fiber varsa gerçek limizsize geçin bunlarla uraşmayın.

Gereksiz diyenler Şaşal köyünde film indirmeyi bir denesin inene kadar tvde yayınlanır.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir