Black Friday Öncesinde Firefox'tan Hamle Geldi

Mozilla, Black Friday öncesinde Firefox Test Pilotları için "Price Wise" adlı fiyat takip eklentisini denemeye açtı.

Mozilla'dan 2 yeni eklenti

Mozilla, Firefox Test Pilot programı için iki yeni add-on daha yayınladı. Bu add-on'lardan biri Black Friday döneminde online alışveriş yaparken en iyi fiyatları bulmanıza yardımcı olacak, diğeri ise e-posta yoluyla bağlantıları paylaşmayı kolaylaştıracak.

Bir ürün satın almayı düşünüyorsanız ve en iyi fiyata aldığınızdan emin olmak istiyorsanız bu ürünü Price Wise listesindeki Fiyat İzleyici listesine ekleyin ve fiyat düştüğünde bir bildirim alın. Price Wise şu anda yalnızca ABD için ve Best Buy, Walmart, eBay, Amazon ile The Home Depot'u kapsıyor. Ancak testlerinin tamamlanmasının ardından tüm ülkelere yayılması çok kısa sürecektir.

Mozilla'nın diğer bir Test Pilot denemesi ise Email Tabs: İlginizi çeken siteleri paylaşma sürecini basitleştiren bir araç olarak ifade ediliyor. Email Tabs'ı kullanmak için Firefox pencerenizin üst kısmındaki simgesini tıklayın; paylaşmak istediğiniz sekmeleri seçin ve yalnızca bağlantıları mı yoksa her sitenin ekran görüntüsünü de mi göndermek istediğiniz seçin. Ayrıca tüm site içeriğini gönderme seçeneği de mevcut, ki bu kendi kendinize e-posta göndermek istediğinizde genelde seçmek istediğiniz bu olacaktır.

'Gönder'e tıkladıktan sonra sekmeler Gmail gelen kutunuza gönderilir. Buradan bir başkasına iletebilir veya daha sonra linkleri bulabilmeniz için gelen kutunuzda saklayabilirsiniz.

Firefox Test Pilot, deneysel özellikleri test etmenizi ve tarayıcınıza uygun bir şekilde entegre edilmeden önce geri bildiriminizi vermenizi sağlayan açık bir program. Başlamak için, e-posta adresinize kaydolun ve denemek istediğiniz add-onları seçin.

Okuyucu Yorumları