Brother Çok Satan Lazer Serisi Şimdi WiFi

Yeni WiFi özellikli ürünler KOBİ ve ev kullanıcılarına kolaylık, güven ve kaliteyi bir arada sunuyor

Brother Çok Satan Lazer Serisi Şimdi WiFi

Yüzyılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanında Japon kalitesini ve teknolojisini tüketicilere ve kurumlara sunan Brother Industries, Ltd. Grup şirketlerinden Brother International (Gulf) FZE 'ye bağlı olarak Türkiye'de hizmet vermekte olan Brother Türkiye , geçen yıl satışa sunduğu, çok ses getiren S/B Lazer yazıcı ve çok fonksiyonlu ürün serisine kablosuz özellikli yeni ürünler ekleyerek satışa sunuyor.

Brother Türkiye Ülke Direkörü Makoto Hasegawa "Müşteri memnuniyeti Brother için hep öncelikli olmuştur. Kullanıcılarımızın ürünlerimizle ilgili yorumlarını önemser ve dikkate alırız. Yazıcı kullanıcılarının değişen ihtiyaçlarını yakından takip eder, uygun çözümler yaratırız. Günümüzün kullanıcıları, evlerinde ve işlerinde sorunsuz çalışan güvenilir, uygun fiyatlı, yüksek performanslı ve hızlı bağlantı imkanı sunan Wifi özellikli yazıcılar kullanmak istiyor. Bu nedenle geçtiğimiz yıl Türkiye'de satışa sunduğumuz DSL serisine Wifi özelliği ekleyerek yeni bir seri yarattık. DSL serimizde yakaladığımız başarıyı bu yeni seride de sürdüreceğiz " dedi.

Yeni HL-1211W , MFC-1911W yazıcıları ve MFC-L2700DW Çok Fonsksiyonlu yazıcısı ( faks özellikli)– özellikle KOBİ ve ev kullanıcılarına uygun olarak tasarlandı. Kaliteyi ve güveni rekabetçi fiyatıyla tamamlayan yeni ürünler, kablosuz bağlantı özelliği ile birlikte geliyor. Brother olarak yeni cihazlarımızı kullanan tüm müşterilerimiz hem kablosuz bağlantı rahatlığı ile baskı yapabiliyor hem de dilerlerse mobil aygıtlar(Akıllı Telefonlar ve Tabletler) üzerinden de Brother'ın iPrint & Scan uygulamasını kullanarak çıkış alabiliyorlar.

Mükemmel Baskı Deneyimi için Güvenilirlik Şimdi Çok Daha Rekabetçi bir Fiyatla

Kompakt HL-1211W, MFC-1911W ve MFC-L2700DW S/B lazer yazıcılar, tasarımı, fiyatı ve güvenilirliği ile mükemmel bir baskı çözümleridir. Japonya'da tasarlanan modellerimiz, sağlamlığı ve Brother'ın sorunsuz baskı teknolojisi ile kullanıcılara mükemmel baskı deneyimi sunar.         

Serideki geliştirilmiş özellikler arasında yer alan uzun kağıt kılavuzu ile kağıdın yazıcıya eğri girmesi sorununu ortadan kaldırılıyor. Kısa kağıt yolu ve kağıt sıkışmasını önleyen anti curl sistemi ile yazıcılarda kağıt sıkıştırma sorunu en düşük seviyeye indiriliyor. Çift silindirli kağıt alma sistemi ile kağıt, yazıcının içine sorunsuz bir şekilde alınabiliyor. Bunlara ek olarak, kullanıcıların bütçeleri de düşünülerek gereksiz maliyetleri önlemek için Brother tüm modellerinde ayrı toner ve drum ünitelerine sahiptir. Böylece biten toner, drum değişikliğine gerek kalmadan yenilenebiliyor. Orijinal sarf malzemeler Japonya'da üretiliyor ve çok uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

Özellikler:

Kağıt sıkışmasını önleyen sorunsuz baskı teknolojisi

Hızlı Baskı 20/21ppm (A4/letter)

Standart 150 sayfa kağıt kapasiteli çekmece

1,000 sayfa baskı kapasiteli * standart toner

Uygun Fiyatlı sarf malzeme

Çevreyi korur - ENERGY STAR sertifikalıdır.

Fiyatlandırma ve Garanti

Yeni Kablosuz S/B Lazer yazıcı ve Çok Fonksiyonlu yazıcı serisi Brother'ın yaygın ve güvenilir servis ağı desteğine sahiptir. Seri Türkiye'de yetkili dağıtıcılarımız ve iş ortaklarımız aracılığı ile 17.11.2014 tarihinden itibaren aşağıdaki TESK fiyatları ile pazarda yerini alacaktır.

Model                                  Fiyat                      Garanti

HL-1211W                           120$ +KDV          2 Yıl

MFC-1911W                      270$ +KDV          2 Yıl

MFC-L2700DW                 338$ +KDV          2 Yıl

*Yaklaşık sayfa sayısı ISO/IEC 24711 'e göre beyan edilmiştir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

iyi hoşta bunu toneri katuşuda yazıcı parasıdır 120$ +KDV doldurma kulanmadan başka yolu yok.

Brother kullanmadığınız belli. Brother ilk çıktıgı zamandan itibaren piyasanın en uygun toner maliyetli cihazıdır. 1000 sayfalık toneri piyasada 52 tlden satılmaktadır..

Sen de yorum yaz