Bu iPhone 7 modelini tercih edeceklere kötü haber

iPhone 7'nin "Jet Black" rengini tercih edecek kullanıcılar kendilerini şimdiden bu kötü senaryoya hazırlamalı!

  • Ercan Uğurlu
Bu iPhone 7 modelini tercih edeceklere kötü haber

Evet, sonunda uzun zamandır beklenen iPhone 7 tanıtıldı ve kullanıcılarla buluştu. Özellikle suya karşı dayanıklı bir tasarıma kavuşmasıyla çok fazla konuşulan iPhone 7, bunun yanında tasarımında yeni renklerle beraber gelmesiyle de kozmetik anlamda dikkat çekici görünüyor. Jet Black başta olmak üzere Black, Silver, Gold ve Rose Gold renkleriyle kullanıcılarla buluşan iPhone 7, özellikle Jet Black'le rağbet görecek gibi. Fakat bu rengi tercih edecekleri bir sıkıntı bekliyor.

Jet Black rengi, siyah rengin cilalanmış türevi gibi bir görünüm sunuyor. Onun için bir nevi parlak piyano rengi benzetmesi de yapabiliriz. Göz alıcı rengiyle muhtemelen en büyük talebi bu modeliyle görecek olan iPhone 7, öte yandan bu modelle tasarıma ilişkin en büyük sıkıntıyı da beraberinde getirecek. Parlak (cilalı) yüzeyiyle diğer renk seçeneklerine kıyasla çizilmelere karşı daha açık olan Jet Black, bu sebeple onu satın alacaklara da kılıf kullanma ihtiyacı getiriyor.

O nedenle eğer iPhone 7'nin Jet Black versiyonuna gönül verdiyseniz, kılıf kullanmaya veya çiziklere karşı kendinizi hazırlasanız iyi edersiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

yapılan testlerde kolay çizildiği kanıtlandı...

Apple bile kilif kullanin derken telefonlarin farkli renkte olmasinin ne manasi var anlamak guc! Yapsinlar cizilmelere karsi dayanikli telefon ve millet kilif kullanmasin. Yok kilif kullanin diyorlarsa o zaman tenk renk, hatta renksiz telefon gayet her kilifa uyar.

Kılıf kullandıktan sonra bu rengi almanın anlamı ne.

@23 Eylül 2016 00:45 şeffaf kılıf kullan sende

alacağım kardeşim alacağım ses tuşuna bağlı bomba olsa yine alacağım. seni seviyorum apple

@23 Eylül 2016 00:59 Ciddi miydin yoksa Apple kullanıcılarına gönderme miydi anlamadım ama her iki ihtimale de güldüm :D

Simsiyah ve parlak bir cihaz olduğu için. En küçük çizikler bile kendini belli edecektir.

Iphone telefon üstüne cihaz tanımam, ıphone olsun çamurdan olsun..!

Apple jet black ile sadece reklam yapıyor. Telefonu kılıfla kullanmak zorunlu ise reklamlar haricinde o telefonu birilerinin elinde görmek pek mümkün değil.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play