CHIP Online araştırdı: En çok satılan ürünler

Yılbaşında online alışverişte patlama yaşandı. Peki bilgisayar kategorisinde en çok ne satıldı?

CHIP Online araştırdı: En çok satılan ürünler

Özellikle yılbaşlarında birbirine hediye almak adettir. Online alışverişin bu gibi özel zamanlarda bir anda patlama yaşadığı da yadsınamaz bir gerçek. Fazla zahmet etmeden, hem kolay, hem de rahat bir şekilde alışveriş yapmak ve satın alınan ürünün kapınıza kadar gelmesi online alışverişin popülerliğini gün geçtikçe artırıyor.

CHIP Online geçtiğimiz ay satışlarında patlama yaşanan hepsiburada.com üzerine bir araştırma gerçekleştirdi ve son 15 gün içerisinde sitede en çok neyin satıldığını tespit etti. Sonuçlar şaşırtıcı. Kampanya ve düşük fiyat avantajı söz konusu olduğu için notebook bilgisayarlar ve fotoğraf makineleri online alışverişte açık ara önde gidiyorlar.
Resim galerimizde bu araştırmanın sonuçlarını adım adım inceleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

yıl başında önemli olan başbaşa geçirmek gerisi hikaye

Herşeyi ürün çeşitliliği hızlılığı müşteri temsilciliği uygulaması v.b iyide şu HepsiBurada.com'un ürün paketleme-kargolama işi çok vasat berbat... Aldığım DDR2 Ram kocaman bir kutuda, içine öylesine atılıvermiş gibi geldi ve Ram bloğu kendi ambalajından çıkmış kutuda ordan oraya savruluyordu. Orjinallik etiketide açılmıştı... Yine böyle küçük boyutlu bir ürün daha sipariş verdim o da aynı büyük kutulama özensiz paketleme ile adresime ulaştı. Bunlara özen gösterseler çok daha iyi olacak. Bu özellikle Bilgisayar, Donanım, Elektrinik malzemelerde hatta VCD-DVD lerde çok önem kazanıyor. Yani köpüklü kağıt veya özel hava kabarcıklı naylonlara sarıp gönderemezlermiydi. Geçen seneye kadar hatırlarım hep böyleydi...

YILBAŞI SENEDE BİR YASANIP GÜZEL ANILAR BIRAKILACAK KADAR ÖNEMLİ BİR GÜN...

ipod shuffle aldım sevgilime..

hristiyanların tatil için yaptığı saçma bir tatil. dinimizde olmayan tatilleri yabancılar gibi kutlayıp, tatil için bahane bulmayalım.
hiç birşey almadım.

offffffffffffffffff masraf masraffffffffffff

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play