Chromium Tabanlı Edge'den Görüntü ve Simge Sızdı

Microsoft'un Chromium motoruyla yenilediği Edge'e çok yaklaştığımız, sızan ekran görüntüsü ve simgeyle anlaşıldı!

Chromium Tabanlı Edge'den Görüntü ve Simge Sızdı

Microsoft'un üzerinde çalıştığı Chromium tabanlı Edge'den yeni ekran görüntüleri, internette paylaşıldı.

Microsoft'un Edge web tarayıcısında açık kaynaklı Chromium motorunu kullanacağını açıklaması, geçen sene şaşkınlığa yol açmıştı. Bu değişikliğin tarayıcıyı nasıl değiştireceğini o zamandan bu yana merak ediyorduk. Twitter kullanıcısı DeltaX'in paylaştığı ekran görüntülerinde tarayıcının indirme sırasındaki ekranı görünüyor.

Ekran görüntüsü tarayıcının kendisini göstermese de, tarayıcıyı yakında deneyebileceğimizin işaretini veriyor.

Bu arada Chromium tabanlı Edge'in simgesi de kısa bir süreyle göründü. Microsoft'tan web ve tarayıcı program müdürü Chris Heilmann'ın paylaştığı ve hızla sildiği bir tweet'te görünen simge, Edge simgesinin sarı ve üzerinde "Can" yazan bir sürümüydü. Çoğu kullanıcıya göre "Chromium Canary" anlamına geliyor. Chromium Canary, Chromium'un en son işlevleri içeren test sürümleri.

Chromium tabanlı Edge için çok fazla beklemeyeceğimizi umuyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Yine tutmaz yine tutmaz yine tutmaz! İşe yaramayan bir sürü uygulamaya gözünü kırpmadan parayı basan Microsoft bu türden sentezler yerine oturmuş chromium tabanlı operayı satın alsa bünyesine katsa daha zekice olacaktı. Şimdi Opera veya GoogleChrome varken H. Bold gibi 100 metreyi 6 sn de koşarken emekleyen Edge Can'ı niye tercih edeyim? Var mı izahı?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

İlginizi çekebilir