Çift SIM kart ve TV bu cepte DST SENSE

General Mobile, televizyon, çift SIM kart ve ince tasarımı birleştiren DST SENSE'i tanıttı...

Çift SIM kart ve dahası DST SENSE'te buluştu
General Mobile'dan DST SENSE; büyük resim için tıklayın

General Mobile televizyonu ince bir tasarımla buluşturan çift sim kartlı cep telefonu DST SENSE'i tanıttı.

General Mobile, DST SENSE ile çift SIM kartlı telefon tercih edenlere yeni bir alternatif sunuyor. General Mobile'ın konuşmak kadar hissetmeye de önem verenler için tasarlandığını belirttiği DST SENSE, dokunmatik ekranı, çift sim kart teknolojisi ve televizyonu ile zengin bağlantı ve multimedya özelliklerini bir araya getiriyor.

General Mobile'ın çift sim kartlı yeni modeli DST SENSE cep telefonunda 3,2 inçlik LCD ekranı ile televizyon izlemenize de olanak sağlıyor. Televizyon özelliğinin yanı sıra FM radyo, GPRS, WAP, EDGE, e-posta, Bluetooth, Java, 3 Megapixel kamera ve video kayıt özelliklerine sahip.

3,2 İNÇ ekranda cep telefonunda televizyon izlemek, çift hattı tek telefonda taşımak, telefonunuzda her şeyi dokunmatik ekranı ile parmaklarınızın ucunda hissetmek DST SENSE ile mümkün. General Mobile satış noktalarından DST SENSE ile tanışmak mümkün. Satış fiyatı ise 349 TL

Çağrı Merkezi: 0 212 444 43 62
www.generalmobile.com
www.genccell.com

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

O teller digital karasal yayincilik yayilmadigi sürece asama yapamaz.

i900 omnia modeline çok benziyo :)

ben bir hafta önce aldım harika bir telefon dokunmatik ekran olması süper...

arkadaşlar tv si ve şarjı nasıl ? bide java uygulamasını çalıştırıyo mu? program filan

arkadaşlar peki kamerasının kalitesi nasıl bi s.e. yada nokıa gıbı kalıtelı mı ??

Harika bir telefon olduğunu söyleyebilirim 3 seneden beri kullanıyorum. Hep elimde olduğu halde başına hiç birşey gelmedi.

Harika bir telefon olduğunu söyleyebilirim 3 seneden beri kullanıyorum. Hep elimde olduğu halde başına hiç birşey gelmedi.

dokunmatik ekran ayarları yapamıom yardım edebilirmiisnz arkadaşlar bana mail adresim yazım size: s_seviyorum52@hotmail.com generalmobil dstsense markası

Tipe bak ele 3seneden beri kullanıyomuş. Haberin çıkış tarihi 14 Kasım 2009. Sıkma bari. Telefon güzel telefon ama sonuç olarak General Mobile yani Nokia gibi(adını duyurmuş bir marka) çok güvenebileceğiniz bir telefon olduğunu sanmıyorum.

Arkadaşlar telefonu alalı 2-3 ay oldu. Gayet güzel telefon. Bataryası normal kullanımda 6-7 gün , TV vb uygulamaları kullanırsak 2-3 gün gidiyo. Dokunmatiği de güzel. Elbetteki Nokia ile kıyaslanamaz ama gerçekten güzel. Kullanıcıların bazıları Çin malı olduğunu söylüyo. Evet telefon Çin üretimi fakat piyasadaki çin malı N99 vs gibi değil. alacaklara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Sen de yorum yaz