Crysis 2, Playstore.com'da satışa sunuldu!

Ünlü oyun Crysis'in devamı niteliğindeki Crysis 2, TTNet Playstore'da satışta! Bilgiler içeride...

Crysis 2, Playstore.com'da satışa sunuldu!

Ttnet'in Mart ayı içerisinde hayata geçirdiği yeni oyun platformu Playstore.com, yeni çıkan oyunları dünya ile aynı anda Türk oyunseverlerle buluşturuyor. Bu kapsamda, Türk oyuncular başta olmak üzere, bütün dünyada büyük yankı uyandıran ve Türkiye'de en çok satmış oyunlardan biri olan Crysis'in devam niteliğindeki yeni oyunu Crysis 2, Playstore.com üzerinden satışa sunuldu.

Üç Türk kardeş tarafından kurulan Crytek firmasının geliştirdiği Crysis 2 oyunu, Polat Alemdar'ın sesi olarak ünlenen Umut Dabak gibi birçok önemli ses sanatçısı tarafından Türkçe olarak seslendirildi. Crysis 2, oyun otoritesi dergi ve siteler tarafından yapılan değerlendirmelerden yüksek puan almayı başardı. Tüm bu otoritelerin değerlendirmeleri göz önüne alınarak oluşturulan Metascore puanı ise 89 gibi önemli bir seviyeye gelmiş durumda.

Ttnet kullanıcıları, Türkiye'de resmi perakende fiyatı 79.99 TL olarak açıklanan Crysis 2'yi www.playstore.com üzerinden 59,95 TL'ye tek ödeme veya ayda 4.99 TL ile 12 taksitle satın alabiliyor.Bu sayede dileyenler oyun bedelini Ttnet ADSL faturasına 12 eşit taksitte yansıtarak ödeyebiliyor. Ttnet müşterisi olmayan kullanıcılar ise mobil ödeme ve kredi kartı ile ödeme yaparak 65 TL'ye oyuna sahip olabiliyor.

Playstore.com'da en yeni oyunlara yönelik haberler, incelemeler, ekran görüntüleri, videolar da yer alıyor. Ttnet'in oyun dünyasına adım atmak ve yeni oyunları dijital olarak satın alarak indirmek için www.playstore.com adresine girmek yeterli oluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 21 Yorum

oyunu almaya gittiğinizde yanınızda fazladan para yada bol limitli bir kart götürün şayet sağlam bir ekran kartına ihtiyaç duyacaksınız bn bu kadar parayı bir oyun için vermem diyorsanız duyar gibiyim mario oynamaya ve prensesi kurtarmaya devam edeceksiniz. :)))

Crysis 2 oynayan arkadaşlar, acaba oyun kısa mı yoksa uzun mu?

Crysis 2 oynayan arkadaşlar, acaba oyun kısa mı yoksa uzun mu?

Basın bülteninden derlenmiştir.
Hangi basın o. Reklam basın bülteni...

Oyunu TeknoSA dan kutulu 79TL ye 5 taksitle aldım. TTnetten alsaydım tarifem net limitsiz olmasına rağmen 1Mbt in bile altında verebildikleri Download hızıyla ancak 3 güne indirebilirdim herhalde. Yani ne diyoruz TTnet dünyasında ''her şey mümkün'' müş....

arkadaşlar sakın ttnet ten bu oyunu satın almayın! isteyene bunu kanıtlayabilirim, 21mart'ta oyunu sipariş ettim 24 mart'ta oyunun çıkacağı, cd key ile indirme bağlantısının 24 mart'tan sonraki 24 saat içinde yollanacağı belirtiliyor mesafeli satış sözleşmesinde fakat bugün ayın 28 olmasına rağmen elime halen bu oyun ulaşmadı 4 gündür arıyorum her aradığımda beni oyalıyorlar ve 24 saat içinde yollanacağı söyleniyor fakat 4 gün oldu hala bir cacık olduğu yok! sitesinde şimdi satın alırsanız anında gönderileceği falan yazıyor yok öyle bir şey! böyle saçmalık görmedim Türk Telekom'un kuruluşu olan TTnet in yapacağı iş bu kadar olur, gel de korsan alma şimdi ! adamı canından bezdirir bu TTnet

arkadaşlar sakın ttnet ten bu oyunu satın almayın! isteyene bunu kanıtlayabilirim, 21mart'ta oyunu sipariş ettim 24 mart'ta oyunun çıkacağı, cd key ile indirme bağlantısının 24 mart'tan sonraki 24 saat içinde yollanacağı belirtiliyor mesafeli satış sözleşmesinde fakat bugün ayın 28 olmasına rağmen elime halen bu oyun ulaşmadı 4 gündür arıyorum her aradığımda beni oyalıyorlar ve 24 saat içinde yollanacağı söyleniyor fakat 4 gün oldu hala bir cacık olduğu yok! sitesinde şimdi satın alırsanız anında gönderileceği falan yazıyor yok öyle bir şey! böyle saçmalık görmedim Türk Telekom'un kuruluşu olan TTnet in yapacağı iş bu kadar olur, gel de korsan alma şimdi ! adamı canından bezdirir bu TTnet

yahu bu oun çok pahalı millet 3-5 liraya korasanını alabilecekken bunu almaz ki keşke alsa...

ttnet satıyor ya, 20 tl olsa almam

Ben TTNet ile 26 mart tarihinde sipariş verdim. Onay butonuna bastığım anda(online işlem merkezinden) satış sözleşmesi ve 2-3 dk içinde cd-key'i mail attılar. Verdikleri linkten oyunu çektim (800-900kbit/s). Bende siparişte ve cd-key de sorun yaşamadım, sorun yaşayan arkadaşlar inş kısa sürede sorunu çözerler. Oyun hakkında oyun tek kelimeyle müthiş arkadaşlar. İmkanı olan orjinal alıp oynamalı, multiplayer çooookkk zevkli(tabi sınavlar geldi aman dikkat;))..

Crysis1 ve Crysis Warheadın orjinalini almıştım, Crysis2'ninde orjinalini almayı düşünüyorum.
Hem Türkçe olsun ,hem güzel olsun diyorsak orjinal ürün alacağız. Hem Türkçe olsun,hem güzel olsun diyoruz , sonrada parayı korsana basıyoruz. Orjinal alamıyorsan oynamayacaksın.

Valla oyun güzel ben beğendim ekran kartım yetmiyor arada bi donmalar oluyor ama çok kısa süreli oda ati hd 3470 ekran kartına sahibim düşük ayarda oynamama rağmen zevkini alıyorum ee artık bu oyunla beraber sistemi yenilemek farz oldu : )) oyunu alıp almama konusunda(sistemi yetenler ) düşünmeden yükleyin : )

D&R 65TL fiyat ve yanında güzel bir tişört gönderiyor. 8GB internet'ten indirip yakacağınız elektrik faturası bir yana birde onu dvd'ye basma zahmeti filan. Bu ttnet kendini çok uyanık sanıyor galiba.

Bu ttnete olan saldırı nedir anlamıyorum adamlar daha ne yapsın alınabilecek en makul fiyata sunuyorlar. Ben gelende Steam den oyun satınalan biriyim çok pratik ve çok ucuz çünkü. Sürekli korsan alan kimselere yaptığı hırsızlığın farkına varmaları için Allah' tan hidayet nasip etmekten başka yapacağım yok. Aradaki farkı bilseler. Hele ki takip ettiklerinde baba oyunları bile 5-10$ ya da en fazla 20$ alabileceklerini bilseler buna devam ederler mi bilmiyorum. Bir de oyun hakkında ciddi tartışmalar var özellikle yapay zeka yerlerde sürünüyor diyorlar. Patclerini beklemek şu an için daha mantıklı geliyor bana. Oyunun hakkı pek 89 değil gibime geldi (okuduğum incelemelerde) 70 puan onun için daha gerçekçi bir değer.

ne kısa ne uzun ama türkçe olduğu için aralardaki videoları bile izliyorsun uzuyor tabi doğal olarak tamamen bitirdim 2 günde :D

TTNET Playstore'dan önsiparişle aldım oyunu, neredeyse anında geldi oyun şifrem. Yukarıda yazan arkadaş gelmediğini söylemiş ama Playstore'dan alan diğer arkadaşlarımın şifreleride 10 dakika ila yarım saat arasında geldi hep.

torrentden indirdim 2 günde bitirdim. dandik senaryo fakat grafikler müthiş.

eğer türkyedeki server sayısı artarsa serial satın alıcam yoksa 70 lira falan veremem günde 10 saat, haftada 6 gün çalışarak kazanıyorum ben parayı

pc oyuncuları 60tl ye oynuyo ben neden xbox için 140 tl vereyim burası türkiye para kolay kazanılmıyo gidip korsan alıcam mecburen destek için pc versiyonunu alabilirim belki ama konsol olayını çözmeleri gerek bence artık türkiyede de ciddi anlamda konsol oyuncusu var ...

internet üzerinden korsan olarak indirip yükledim ve 2 günde bitirdim.
Şimdi 60 TL verip orjinal olarak satın alsaydım da yine 2 günde aynı şekilde oynayıp bitirecektim.Korsan olduğundan dolayı intenet üzerinden oynayabilir miyim bilmiyorum fakat ben zevkimi fazlasıyla aldım.Zaten orjinal olarak oyunu alıp yükleseydim de internetten oynamayacaktım.
Şimdi aradaki fark nedir söyleyin bana.
Eğer amaç oyunu geliştirenlerin zaten dolu olan cebini daha da fazla doldurup onlara destek olmaksa kusura bakmasınlar onlar avrupalarda paranın hesabını bilmeden yaşarken Türkiye'nin durumundan bi haberler sanırım.Burası Türkiye.Para Almanyadaki gibi kolay kazanılmıyo burada maalesef.

Korsan olarak indirip oynayıp single player modunu bitirmiş , multiplayer yaması gelene kadar da random seriallerle multi tadına varıp şu dakikalar itibari'yle playstoredan 65'TL 'ye satın aldığım harika bir oyun. Oyunun grafiklerine çamur atmayın Extreme olarak ayarladığınızda texture vs. kaybı yaşamıyorsunuz.

Oyunu daha önce pirate'den indirip single modunu bitirdim ve oyun gerçekten hoş para verip almaya değen bir oyun.

Oyunu birkaç gün öncesine kadar ( multiplayer yaması gelene kadar ) rastgele serialler girerek multiplayer keyfini de aldım ve gün itibariyle oyunu Satın aldım.

Bazı arkadaşlar TTNET'ten almayın diyor. Güvenerek alabilirsiniz içiniz rahat olsun. Ödeme işlemi biter bitmez 1 dakika bile geçmeden mail olarak indirme linki ve şifremi gönderdiler.

Mail'in gelmeme veya geç gelme gibi durumlarıyla karşılaşmak istemiyorsanız GMAiL kullanın. ( hotmail sıkıntı yaratabiliyor. )

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play