Dell'den en güzel karne hediyesi

Dell, yaz tatiline girmeye hazırlanan öğrencilere en güzel karne hediyesini veriyor:Mini 10v netbook

Dell'den en güzel karne hediyesi

Dell'in en çok satan Inspiron ürün serisine yeni modeller ekleniyor
• Dell popüler Inspiron Mini Serisi'ni yeni Mini 10V ile genişletiyor
• özellikleri ve tasarımı ile göz alan Mini 10v netbook her an, her yerde internete bağlananların en yakın arkadaşı olacak

Kişisel teknolojiye stil ve değer çerçevesinden bakanların şimdi Dell'de daha çok seçeneği var. Dell, bireysel zevkler, farklı moda anlayışları ve güvenilir bilgi işlem ihtiyacına yönelik olarak Inspiron serisi netbook, dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayar modellerinde yeni özellikler ve çok daha geniş renk yelpazesi sunuyor.

Dell, "baştan başa kişiselleştirme" özelliğine verdiği önemi Inspiron Mini 10'un daha az maliyetli kardeş konfigürasyonu olan Inspiron Mini 10v'i pazara sunması ile bir kez daha gösteriyor. Kompakt ve hafif tasarımı ile Mini 10v netbook, her an, her yerde internete bağlananlara, sosyal paylaşım ağları üyelerine, blogger'lara ve sık seyahat edenlere yönelik ideal bir Internet yoldaşı olmaya aday. Altı farklı renkte satışa sunulan Mini 10v, basit ve hızlı Internet erişimi ve kişisel tarzı yansıtmaya yönelik olarak tasarlandı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

özelliksiz.
daha iyileri piyasada çok var.

Karne hediyesi olarak al ertesi yıl çocuk bilgisayar alışkanlığından karneyi birler ve sıfırlar olarak size sunsun :D

gören de bedavaya veriyolar sanacak bu fiyata laptop alınır

Allah aşkına bi çocuk oyun oynatamayan pcyi ne yapsın.Bu netbook u alcaklar çocuğa çocuk oyun isticek, sonra oyunu alcaklar ve açmayacak

ya erenin dediği gibi çok pahalı bu ozelliksiz seyi ne yapalım yani cocuklara mı vericez çocuk bir kaç gun sonra biyere goturecek babası anası sonra oradan gorucak babada zaten hemen o oyunu alıcak bi bakıcak oyun calısmıyor.
ee ne yapsın cocuk oyleyse cocuk cok istekliydi

pahalı bir makina mevzusu bile olmaz

Sen de yorum yaz


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Dell'den en güzel karne hediyesi
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir