DeLorean'in geri dönüşü için müthiş bir video

DeLorean DMC-12, yani Geleceğe Dönüş'ün unutulmaz otomobilinden yeni bir video yayınlandı!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat DeLorean'in geri dönüşü için müthiş bir video! DeLorean DMC-12, yani Geleceğe Dönüş'ün unutulmaz otomobilinden yeni bir video yayınlandı!

Geleceğe Dönüş film serisiyle ünlü olan DeLorean DMC-12'nin üretimine tekrar başlanabileceğini geçen günlerde duymuştuk. Otomobile olan ilgiyi farkında olan firma, şimdi de yeni bir reklam videosu yayınladı.

"Lucky Coin" adlı yeni videoda genç bir adam, yolun kenarında bırakılmış DMC-12'ye rastlıyor. Otomobilin meşhur yukarıya doğru açılan kapısı, kendiliğinden açılıyor ve adam, elbette otomobilin içine atlayıveriyor. Kontağı çevirip aracı çalıştıran adam, büyüleyici görünen kanyonların arasında, kıvrımlı yollarda normal bir hızda seyrediyor.

Adam daha sonra otomobili kenara çekip durduruyor ve dışarıya çıkıp cebindeki "şanslı bozukluğu" (tam olarak 1982'nin yarım doları; DeLorean Motor Company'nin iflas ettiği sene) vadiye fırlatıp atıyor.

Videonun sonunda şair Ben Burke'den de bir alıntı görünüyor. Tüm bunların ne anlama geldiğini tahmin etmek şimdilik bizlere kalıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

araba 82 model olmasına rağmen hala gördüğümde beni heyecanlandırıyor. çağın ötesinde bir tasarım gerçekten.

Başka şeyleri eleştire eleştire kendinizi görmez olmuşsunuz bu sayfadaki videoyu telefondan izleyemiyorum bile masaüstü sitesi istediğimde de sayfanizda çıkan o kacaman reklamı kapatamadim bile sitenizi biraz olsun güncelleştirin bari chip online sitene 1 not veriyorum

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play