Ekran kartını en tepeye koyan kasa!

Ekran kartınızın PC'nizin içinde kaybolup gitmesi içinize sinmiyor mu? Bir de bu kasaya bakın!

  • Zeynel A. Öztürk
Ekran kartını en tepeye koyan kasa!

Oyun PC'lerinde her bileşenin ayrı bir önemi vardır. Akıcı bir oyun deneyimi ve yüksek performans için bilgisayarınızın tüm parçalarının uyum içinde çalışması gerekir. Ancak ekran kartı, tüm bileşenler arasında özel bir yere sahiptir.

iBuyPower'ın küçük boyutlu kasası Revolt 2, ekran kartına hak ettiği özel yeri kelimenin tam anlamıyla sunuyor. Normalde kasanın içinde ancak yan tarafını gördüğümüz ekran kartı, Revolt 2'nin üzerinden olduğu gibi görünüyor.

Revolt 2, içerisine mini-ITX anakartları alacak büyüklükte bir kasa ve çoğu tam boyutlu ekran kartı için yeteri kadar geniş. LAN oyunları için tasarlanan kasa, 3,5 inç'lik bir HDD yuvasına ve ön tarafında bir tak-ve-çalıştır SSD slotuna sahip.

Ürünün resmi sayfasında ise Revolt 2'nin PC kasalarının şu ortak sorununu çözmeyi amaçladığı yazıyor: "En önemli bileşenler gizlenmiştir."

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

güzelmiş beğendim keşke benimde olsa

tamamı plastık bir malzemaden yapılmamışsa güzel gözüküyor bence alınabilir güzel bir ürün alaminyum kasa ve gayet güçlü bir sistem oyun için ve her alanda kullanılabilir ve taşına bilirliği kolay olur böyle güçlü bir sistem laptop için olsa 5kg yaklaşan ağırlık olduğunu düşünsek bu ürün gayet iyi

Şık ve tasarımı güzel, böyle şeyleri futuristik değil şimdi keseye uygun alabilmeliyiz. Evdeki TIR büyüklüğündeki kasaya bakınca eski old timer Amerikan otomobillerine benzetiyorum ve bilişim teknolojisinin estetik anlayışı çok berbatmış demekten kendimi alamıyorum.

Neka güzel Keşkeh benim olsa...

Her anakarta uygun olmadığı aşikar. Bir oyuncu için değil de, hazır sistem alanlara hitap ediyor gibi gözüküyor.

Kasa çok şık, isim talihsiz. ReVolt diye bir kumandalı araba yarış oyunu vardı.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play