En İyi 8 Hava Durumu Uygulaması 2017

Şu anki hava durumuna ve tahminlere kolayca bakmanızı sağlayan en iyi 8 uygulamayı seçtik!

En İyi 8 Hava Durumu Uygulaması 2017
Yahoo Weather uygulaması

Akıllı telefonunuzda hava durumuna bakmak için sayısız seçenek var; ancak hangi uygulamadan başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Üzülmeyin çünkü Android ve iPhone'daki en iyi hava durumu uygulamalarını sizin için seçtik.

İşte telefonuyla gelen hava durumu uygulamasından memnun olmayan veya farklı bir uygulama denemek isteyenler için 8 müthiş hava durumu uygulaması.

1. AccuWeather

İyi tasarımıyla öne çıkan AccuWeather, hava durumuyla ilgili ihtiyacınız olabilecek her bilgiyi size sunuyor. Kullanabileceğiniz bir dizi widget da uygulamayla birlikte geliyor.

İndirin: Android, iOS

2. Dark Sky

Dakikalık aralıklarla güncellenen tahminleriyle Dark Sky, harika bir hava durumu uygulaması ve en iyi radar işlevlerinden biriyle geliyor. Widget'lara ihtiyacınız varsa Dark Sky size bunları da sunuyor.

İndirin: Android, iOS

3. GO Weather Forecast and Widgets

Listemizdeki en başarılı hava durumu uygulamalarından biri olan GO Weather, şu anki hava durumu, tahminler, radar, hava durumu widget'ları gibi işlevlerin yanında rüzgar tahminleri, yaşam stili ipuçları gibi ekstralar da sunuyor.

İndirin: Android

4. Yahoo! Weather

Yahoo Weather, harika arayüzünde sizi bilgilendirmeye yetecek kadar hava durumu detayını sergiliyor. Temiz bir görünüme sahip uygulamanın kullanımı oldukça kolay. Tek önemli eksiği, detaylı tahminleri görüntülerken geniş bir reklam göstermesi.

İndirin: Android, iOS

5. Weather Live

Weather Live, şu anki hava durumunu ve tahminleri, kullanımı kolay bir arayüzde bir araya getiriyor. Sıcaklığa, rüzgar hızına, yönüne ve yağış durumuna hızla bakabiliyorsunuz.

İndirin: Android, iOS

6. The Weather Channel

Reklam destekli bir hava durumu uygulaması olan The Weather Channel, sıcaklık, rüzgar ve görüş gibi verileri saatlik olarak sunuyor. 10 günlük genişletilmiş tahminlere bakabileceğiniz uygulama, sosyal ağlarda paylaşma işlevlerine de sahip.

İndirin: Android, iOS

7. WeatherBug

WeatherBug, tehlikeli hava olayları için sizi uyarabilen, isabetli tahmin verileri sunan, hızlı güncellenen bir hava durumu uygulaması.

İndirin: Android, iOS

8. Weather Underground

Weather Underground, verilerini 30.000'den fazla kişisel ve amatör hava durumu istasyonuna dayandırıyor ve bu yöntemle tam anlamıyla yerel tahminler sunmaya çalışıyor.

İndirin: Android, iOS

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Bedava, Güvenli ve Süper "Tamamlayıcı Android Apps": 1) ACR Call Recorder 2) FTP Express - Zifero'dan 3) Madia Converter - Antvplayer'dan 4) Batch Image Converter - XYZ-Apps'ten 5) EverSync Bookmarks Widget 6) ColorNote&Widget 7) GPS Widget - Arytan'dan 8) Opera VPN 9) Fade Encyrption 10) Compass - Gabenative'den 11) MS OfficeLens 12) Audio Recorder - Sony'den 13) Pixlr Photo Editor 14) PowerDirector Video Editor 15) PDF Conversion - Tiny Smart Apps'ten >>>

16) Ringtone Maker - Big Bang'den (Mp3 Editor) 17) ES File Manager 18) RAR - RARLAB'dan 19) OfficeSuite + PDF Editor - MobiSystems'tan 20) AVG veya Avast Antivirus

Hangisini tavsiye edersiniz.

Değerlendirmesini yaptığınız yazılımların görselliklerini ve sunumlarını değerlendirmişsiniz. Bu yazılımların yaptığı sayısal bilgilendirme ve tahmin oranları hataları yüksek olmaktadır. Tahmin tutarlılıkları ve gerçek bilgileri verip vermedikleri ile ilgili bir değerlendirme yok. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün yaptığı milli yazılıma ait olan tamamen gerçek , anlık bilgilerin sunulduğu , tahmin tutarlılıklarının yüksek olduğu yazılımın değerlendirilmemesi üzücü olmuş.

Türkiye'de en doğrusunu Meteoroloji'nin uygulaması gösteriyor, o AccuWeather Ağrı -30 iken ve hava açıkken "-0.6 kar yağışlı" gösteriyor :D

YoWindow uygulamasının tanıtılmaması büyük bir eksiklik olmuş...

Darksky uygulaması ülkenizde kullanılmıyor diyor. Dikkat ettiniz mi?

Sen de yorum yaz


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir