En iyi Windows-anti-sinir teknikleri

Windows'unuz birçok durumda başınızı ağrıtabilir. İşte birçok olası probleme çözümler...

  • Halil Mollaoğlu
En iyi Windows anti-sinir teknikleri

Yavaşlayan bilgisayarlar, sinir bozucu uyarılar ve yağ çeken programlar: Bazen öyle durumlar gerçekleşiyor ki insanın PC önünde buharlaşası geliyor. Sizlere Windows'un sebep olduğu en büyük sıkıntılara karşı neler yapabileceğinizi anlatan püf noktalar veriyoruz.

Genellikle bu sinir bozucu durumlar hep detayda saklıdır: Tam ihtiyacınız olduğu an bilgisayar donar, CTRL + ALT + DELETE tuş kombinasyonu ise çoktan işlevini kaybetmiştir veya Windows sizi onuncu kez uyarı mesajlarıyla sinirlendirmiştir. Fakat ortada ne bir çözüm vardır ne de bir çıkış yolu.

En uygun Windows ayarları, türlü türlü araçla optimize edilmiş bir PC'den çok daha önemlidir. Zira en uygun ayarlar performans artısı getirir ve PC'nizin daha istikrarlı çalışmasını sağlar. Resim galerimizdeki püf noktalar ve araçlarla sisteminizi en iyi şekilde ayarlayabilirsiniz.

Bu araçlar ve püf noktalar ile Windows yeniden sizi eğlendirebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

teşekkürler. benide çileden cıkarıyor.

şimdiye kadar öle bişey olmadı ama yinede sagol

Paranız varsa Mac alın böyle saçmalıklarla uğraşmayın.

Yoksa, parasını , doğru düzgün lisanslı bi güvenlik programı ve düzenli upgrade işinizi görecektir. Özellikle RAM i yüksek tutmak lazım.

1 ay önce kurulmus update tam yapilmis icersinde 2 oyun olan ram ve grafik kartiyla birlikde islemcisinin zorlanmadan isini yapabilmesi gerekirken
biricik ie8 hala donuyor günde minimum 1 maximum 4 kez donan internet explorer a cözüm bulabilmis degilim adobe flas vs.. demeyin hepsi full hepsininde update yapilmis..kafayi siyirmama ramak kaldi..

Sen de yorum yaz