En popüler 10 bilgisayar aksesuarı!

PC aksesuarı dendiğinde onlarca şey sayabilirsiniz. Bunlar arasından en popüler ilk 10'u seçtik!

Laptop çantaları

Laptop çantaları
İhtiyacınıza göre laptop çantaları mevcut

9. Laptop çantaları

Laptop kullanıcıları için doğru bir çanta seçmek, doğru bilgisayarı seçmek kadar önemli olabilir. Bu çantalar yolculuk sırasında laptop'unuzu korumaya yönelik dolgu malzemesi içeriyor. Bazılarında ise laptop'unuzu şarj etmeye yönelik güneş panelleri bile mevcut! Çantalar ve kol stili tutucular kalın modellerden deri modellere kadar değişen bir yelpazeye sahip.

Tekerlekli çantalar ağır bir laptop'u ve ilgili çalışmalarınızı nakletmekte oldukça faydalı olabilir ancak bu çantalar bazılarına hantal gelebilir. Sadece laptopunuzu taşımak ve korumak için basit bir çözüm arıyorsanız, yeni bilgisayarlar için sunulan ücretsiz çanta tekliflerini gözden geçirin.

Sıkça seyahat eden kullanıcılar 'kontrol noktası dostu' çantaları tercih ederek hava alanı güvenlik işlemlerini hızlandırabilir. Bu çantaların içi, özel tasarımları sayesinde tarayıcılar tarafından görülebilir ve çantayı açmanıza gerek kalmaz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

daha fazla resim olsa iyi olurdu.

6 dan sonra 5 geliyor evet budur

sıkıştırılmış hava tüpü ilgimi çekti keşke satın alma bağlantısı falan koysaydınız

sıkıştırılmış hava her zaman yararlı değildir tamam güç kaynağının ömrünü biraz uzatabilir ama sıkıştırılmış havayla fan güçsüz döndüğünden zarar görebilmektedir aynı şekilde anakarta yaparsanızda hatalar çıkabilmektedir.

daha fazla aksesuar vardı sanki.....

sıkıştırılmış hava tüpü nedir ya ilk defa duyuyorum google da da çıkmadı arattırdım.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir