Epson'dan çok hafif GPS'li saat!

Hafifliğiyle dikkat çeken bu GPS'li saat, sadece tek şarjla bu kadar süre GPS izleme sağlayabiliyor!

Epson'dan çok hafif GPS'li saat!

Epson, hayatın daha sağlıklı ve dolu yaşanmasına yardımcı olacak teknolojiler geliştirmeye devam ediyor. Bu teknolojisini şimdi de, büyüyen elektronik spor malzemeleri ve sağlık ekipmanları pazarlarına yönlendiriyor. Bu doğrultuda Epson, bileğe takılabilen cihazlar ve web tabanlı hizmetler sunmaya başlayan Epson, "dünyanın en hafif saatini ürettiğini" söyledi.

Kolunuzdayken varlığını zor hissetmeyeceğiniz bu saat, kompakt boyutuna rağmen oldukça dakik bir dahili GPS modülüne sahip... Cihaz, koşuculara maksimum verimlilik sağlamak ve koşu keyfinin kalitesini artırmak için mesafe, tempo ve hız gibi değerleri kayıt altına alıyor ve aynı zamanda tek şarjla 12 saat boyunca GPS izleme imkânı sunuyor.

Su geçirmezlik özelliğine sahip olan saat, 5 bar basınca ya da 50 metre su altı derinliğine kadar sorunsuzca çalışabiliyor. Bu özelliği sayesinde saat, duşta ya da yüzerken bile güvenli bir şekilde kullanılabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Etiketler:

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

radyasyonu kolumuzda hissedicez yani :D

Ziyaretçi yazmış:
radyasyonu kolumuzda hissedicez yani :D
Bugün 18:40

beyin özürlü GPS ile radyasyonun ne alakası var?

Mikrodalga sinyalleri ile çalışan cihazlar iyonlaştırmayan radyasyon yayarlar, fakat gps sinyallerine yanıt gönderilmiyorsa sorun yok zaten o radyasyon cihazı kullanmasak da her yerde var.

gps sinyalleri, radyo sinyalleridir, mikrodalga değil. Gps uyduları verici konumunda ve bizim kullandığımız cihazlarda alıcı konumdadır(gps alıcı), yani iletişim tek yönlüdür. Uydudan alıcıya doğru

Sen de yorum yaz