Epson'dan hızlı, kompakt bir belge tarayıcısı

Epson'un küçük boyutlu, rahatlıkla taşınabilen tarayıcısı, hızıyla beğeninizi kazanacak!

Epson'dan hızlı, kompakt bir belge tarayıcısı!

A4 belge tarayıcısı olarak üretilen Epson DS-510; kompakt olması nedeniyle az yer kaplar ve dakikada 26 sayfa / 52 görüntüye ulaşan tarama hızı ile 200 hatta 300 dpi'de renkli veya mono tarama yapma özelliğine sahiptir. Bu özellikleriyle JPEG sıkıştırma yetisi birleştiğinde, DS-510 kullanıcıları, büyük hacimli tarama işlerini kolaylıkla daha hızlı sonuçlandırabilir. İsteğe bağlı olan Ağ Arabirimi Ünitesi¹ ile WorkForce DS-510, ofis ve departman ağları arasında paylaşım için idealdir. Epson DS-510'nun bu gelişmiş teknolojik özellikleri sayesinde günde binlerce tarama yapabilirsiniz.

Epson Document Capture Pro'nun avantajını yakalayın!

Epson Document Capture Pro, DS-510'u belge yönetim sisteminize kolaylıkla dahil etmenizi sağlayarak iş akışınızı hızlandırır ve taranan bilgileri yakalayıp dönüştürmenize ve belge havuzunuza dağıtmanıza yardımcı olur. Buna ek olarak barkod tanıma ve Bölgesel OCR özellikleri, dosya adlandırma ve klasör oluşturma gibi yüklü belge süreçlerinizi otomatikleştirmenize yardımcı olur. TWAIN, ISIS ve WIA sürücü desteği sayesinde WorkForce DS-510'u entegre etmek oldukça kolaydır.

Yüksek verimlilik

Epson Scan yazılımı, çoklu belge boyutu algılama, metin geliştirme ve otomatik çarpıklık giderme dahil sunduğu birçok gelişmiş belge görüntüleme özellikleri ile etkinliği ve verimliliği arttırır.

Ağda paylaşım

Ağ Arabirimi Ünitesi ile birden fazla kullanıcı arasında paylaşabilirsiniz. Document Capture Pro yazılımı ve Ağ Arabirimi Ünitesi ile birlikte 'Microsoft SharePointTM'e tara' gibi 'hedefe tara' iş komutlarını ihtiyaca göre düzenlemenize imkan verir.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 499 Euro+KDV

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

çok pahalı bir tarayıcı için yalnız

uzun vadede pahalı yatırım...

Bunu ablam kullanıyor, gerçekten kaliteli ve çok seri çalışıyor 250 sayfayı yaklaşık 5 dakikada tarayabilirsiniz

500 EURO 1.500 TL+KDV DEĞER Mİ???

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost