Epson'dan projeksiyon üçlüsü

Epson'dan eğitim kalitesini arttıran projeksiyon üçlüsü.

Epson'dan projeksiyon üçlüsü

Projektör alanında olduğu gibi Epson, eğitim sektörüne yönelik alternatifleriyle de kurumların, eğitmenlerin ve öğrencilerin ders kalitesini yükseltiyor.

Giriş seviyesi EB-S18, parmak dokunuşlu ve çift kalemli EB-1430Wİ ve 3D çift katlı projektör modeli EB-W16SK eğitimde kaliteyi arttırarak fark yaratıyor.

3.000 lümen eşit derecede yüksek Beyaz veya Renkli Işık Çıkışı (CLO), SVGA çözünürlük ve dijital yakınlaştırma özellikleri sayesinde EB-S18 ile eğitmenler ve öğrenciler gün ışığında da canlı ve parlak sunumlar yapabilir. 10.000:1 kontrast oranlı bu LCD projektör opsiyonel kablosuz LAN birimi kullanımıyla da farklı cihazlardan içerik görüntülemeye olanak tanır.

Parmak dokunuşlu ve çift kalemli model: EB-1430Wİ

Epson'un ultra kısa gösterimli projektör modeli EB-1430Wİ ile dersler sırasında ekran üzerine notlar almak mümkün oluyor. Doğrudan ekrana notlar eklemek için parmaklarınızı kullanın...  Çift kalem özelliğiyle hem öğretmen hem de öğrenci aynı anda görüntünün üzerine not alabiliyor.  100 inçe kadar ekran ile çok kaynaklı video konferans ve sunumlar, görüntü boyutundan taviz verilmeden bölünmüş ekranda görüntülenebiliyor.

Ayrıca EB-1430Wi'nin ultra kısa gösterimli tasarımı, büyük resimleri oldukça kısa mesafeden, gölge ve parlamayı en aza indirerek sunmaya olanak tanıyor.

Eğitimde 3D dönemi:  Anatomi ya da sanat tarihi... Tüm görüntüler her detayda aslına uygun

Epson EB-W16SK projektör sistemi, özel tasarlanmış bir montaj sistemiyle bir araya getirilmiş iki ayrı projektör ünitesinden oluşuyor. Epson 3LCD teknolojisi ile geniş bir renk yelpazesinde, aslına uygun şekilde doğal ve canlı renkler sağlayan Epson EB-W16SK, çeşitli ortam aydınlatmalarında parlak 3D görüntüler için 3.000'er lümenlik Beyaz ve Renkli Renk Çıkışı özelliklerine sahip.

HDMI uyumlu 3D sinyal formatlarının tümünü destekleyen Epson EB-W16SK, yan yana, üstte ve altta ve derlenmiş görüntü karesi içeriklerini görüntülüyor. Böylece mümkün olan en geniş 3D içerik aralığında görüntüleme yapma esnekliği sunuyor. Epson EB-W16SK bir çift polarize Pasif 3D gözlük ile birlikte geliyor. Pasif gözlük kullanımı ile diğer 3D modellerden ayrışan EB-W16SK, bu özelliği sayesinde de maliyette ciddi avantaj sağlıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir