FATİH Projesi'nin yazıcıları KYOCERA'dan!

Binlerce okul, FATİH projesi çerçevesinde bu devin yazıcılarıyla donatılacak!

FATİH Projesi'nin yazıcıları KYOCERA'dan!

FATİH projesi çerçevesinde 41 bin 996 okula kurulacak 13 bin 645  A3 ebatlı ve 28 bin 351 A4 ebatlı çok fonksiyonlu yazıcı dünyanın önde gelen dokümantasyon çözümleri üreticilerinden Japon KYOCERA Document Solutions tarafından temin edilecek.

Yaklaşık maliyeti 104 milyon 287 bin 521 lira olarak belirlenen çok fonksiyonlu yazıcı ihalesinde en düşük teklif 96 milyon 359 bin 58 lira ile KYOCERA ürünleri için verildi. Fatih projesi kapsamında A3 çok fonksiyonlu yazıcı olarak FS-6530MFP, A4 çok fonksiyonlu yazıcı olarak FS-3040MFP+ ürünü okullara kurulacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Yine birilerinin cebi dolacak desene...

İzmir'in göbeğindeğiz, tek FATİH bizim sınıftaki çocuk.

mahmut karslıoğlunun bir eleştirisi yokmu acaba onu alsaydık.

evet okula yazıcı yollayarak eğitimi kalkındırdınız. artık bizim de çocuklarımız Güney Koreli çocuklar gibi programalama yapıp, elektronik çipler tasarlayabilecek.

@16 Oca 2014 19:27 Sen dalgani gec, gelecek jenerasyon bilim teknoloji konusunda sizin gibi avare olmayacak.

Bizim insanımız ne kadar nankör 2000 lerde parayla aldığın kitabı artık ücretsiz alıyorsun biz birleştirilmiş sınıfta olurken şimdilerde 30 ar kişilik sınıflarda akıllı tahta tablet pc ile eğitim görüyor .

@17 Oca 2014 00:05 yav he he......

proje halen hayattaymış enteresan proje mroje hikaye 2 senedir ihalesi yapılıyor alıyor bir firma hiç bir şey yapılmadan başka bir firma yeniden ihale açılıyor ve ihaleyi kazanıyor sormak lazım değil mi ne ayaksınız siz ??

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir