Firefox 3'e özel 5 muhteşem eklenti

Firefox3 kullanırken eklentileriyle sorun yaşayan kullanıcılara ilaç gibi gelecek 5 muhteşem eklenti

Firefox 3'e özel 5 harika eklenti
Firefox 3 ile kullanılan en iyi 5 eklenti galerimizde...

Mozilla Firefox'un kullanıcı sayısı günden güne hızla artıyor. Bir zamanlar Internet Explorer'ın tam bir üstünlüğü varken, artık Firefox gibi ücretsiz yazılımlar Internet Explorer'a meydan okuyor.

Şüphesiz kullanıcıların Firefox'u seçmesinde pek çok etken var. Bunlardan bir tanesi de Firefox'un muhteşem eklentileri. Yüzlerce eklentiye sahip olan Firefox'u değiştirmek, kendinize göre şekillendirmek istediğinizde bu eklentileri kurmanız yeterli.

Ancak Firefox 3'ün yayınlanmasıyla beraber kullanıcılar mevcut eklentilerle ilgili bazı sorunlar yaşamaya başladılar. Uzun süredir Firefox kullanıcısıysanız, Firefox 3'ü sisteminize kurduktan sonra favori pek çok eklentinizin de gerektiği gibi çalışmadığını fark etmişsinizdir.

Bu makalemizde Firefox'un yenilenmesiyle beraber diğer Firefox eklentileri arasından öne çıkan ve yeni tarayıcıda da sorunsuz çalışan birbirinden iyi 5 farklı Firefox eklentisini inceliyoruz.

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

operayı tercih ederrim

Haklısın paintingster, Opera daha kaliteli, gelişmiş özellikleri var, üstelik en hızlı ve güvenli tarayıcı(hiç açığı yok)

"Haklısın paintingster, Opera daha kaliteli, gelişmiş özellikleri var, üstelik en hızlı ve güvenli tarayıcı(hiç açığı yok)"

Kesinlikle hiçbir programa "hiç açığı yok" diyemezsin. Mutlaka bir açık kapısı vardır.

bence opera çokdaha hızlı ve bir okadar güvenilir

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir