Fujitsu'dan 5 kat daha hızlı depolama sistemi

Fujitsu, depolama sorunlarına önemli yenilikler getiren ürünlerini ortaya çıkardı!

Fujitsu'dan 5 kat daha hızlı depolama sistemi

Fujitsu yeni nesil ETERNUS DX sistemleri, iş hayatının ihtiyaçlarını odağına alan depolamada yeni bir çağ açıyor. Bu sistemler, gittikçe artan ölçekte hacimli verinin yönetimi gibi bilişim teknolojilerinin zorluklarını kolaylaştırarak, iş önceliklerini depolamanın önüne koyarak bir ilki gerçekleştiriyor.
     
Fujitsu, yeni nesil ETERNUS DX S3 disk depolama sistemleri ve ETERNUS SF V16 sistem yönetim yazılımının en son sürümü ile teknolojinin onu kullananlara hükmetmesine izin vermiyor; aksine kullanıcıların iş önceliklerine adapte olabilen tamamen esnek iş-merkezli çözümler sunuyor.

Birleştirilmiş veri, entegre blok ve dosya erişimi

SAN ve NAS yetkinliklerine sahip yeni ETERNUS DX sistemleri, entegre blok/dosya yapıları ile isteğe göre yapılandırılabiliyor. Basit geçit mimarilerinden temel farkı, bu birleştirilmiş özellik sayesinde depolama denetleyicileri ile bütünleşebiliyor. Bu sayede, SAN ve NAS operasyonları için güçlü akış gücü ve yüksek kapasiteyle kullanabilme ve paylaşma olanağı ile kullanıcılara iyi bir deneyim sunuyor.

Tüm ETERNUS DX S3 sistemleri ve ETERNUS SF16 yönetim yazılımı ürün gamı 16 Aralık 2013'ten itibaren müşterilere sunulacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir