Galaxy A8+'tan OnePlus'a Özenen Slogan ve Reklam

Samsung, Galaxy A8+ için yeni bir reklam yayınladı; kullandığı slogan kulağımıza hiç yabancı gelmedi!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy A8+'tan OnePlus'a Özenen Slogan ve Reklam

Samsung, GalaXy A8+ için yeni bir kısa reklam yayınladı. "İhtiyacınız olan hız" başlığıyla yayınlanan reklamın OnePlus 6'nın sloganından kopya çekmesi dikkatten kaçmıyor.

#MoreThanJustSpeed with Samsung Galaxy A8+ F1.7/16MP Rear Camera#MoreThanJustSpeed with Samsung Galaxy A8+ F1.7/16MP Rear Camera
Capture vivid and clear scenes in low light with the F1.7 aperture/16MP rear camera on Samsung Galaxy A8+. #ExperienceTheAmazing with a smart phone that offers much #MoreThanJustSpeed. Buy now at an unbelievable offer price & avail cashback. Follow us: Facebook: Twitter: Instagram:

Galaxy A8+'ın kamerasının öne çıktığı reklamın sonunda Samsung, telefonun su ve toz dayanıklılığı, Samsung Pay, Super AMOLED ekran ve Bixby Intelligence gibi özelliklerini de sıralıyor. Reklamda telefonun 16MP'lik f1,7 diyaframlı kamerasının karanlıktaki performansının altı çiziliyor. Galaxy A8+ orta seviye bir telefon olsa da, su ve toza karşı dayanabilmesi, yüksek kontrastlı AMOLED ekrandan vazgeçmemesi, özellikle dikkat çekebilecek yeteneklerden.

Fiyat olarak OnePlus 6'yla yarışacak olan Galaxy A8+, bu yarışta belki biraz zorlanacak ancak Samsung, bu tür reklamlarla ürününü daha iyi tanıtıp, satışlarını olumlu etkileyebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

a8 extra bir özelliği yok çok para o tlf eski işlemci v.s

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost