Galaxy Note 7'nin USB C'si "doğrulandı"

Galaxy Note 7'nin şarj portunu USB-C ile yenileyeceğine dair bir görüntü daha ortaya çıktı!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy Note 7'nin USB C'si "doğrulandı"

Galaxy Note 7'nin üç farklı renk seçeneğini henüz yaşanan bir sızıntı sayesinde öğrenmiştik. Bu sızıntı, telefonun USB Type-C üzerinden şarj olacağını gösteriyordu. Şimdi bir aksesuar üreticisi yoluyla sızan yeni görüntüler, USB Type-C portunun varlığını doğruladı.

Sızan görüntüde telefonun alt tarafındaki USB Type-C portu, hoparlör ızgarası ve S-Pen slotu rahatça görünüyor. Olixar'ın ekran koruyucusunun üzerinde ön kamera, ışık sensörü, hoparlör ve muhtemelen iris tarayıcısı için boşluk bırakıldığı gözleniyor.

Önceki Galaxy Note 7 sızıntısı, telefonun renk seçeneklerini göstermişti

Samsung, Galaxy S7'de USB C'ye yer vermemesinin nedenlerinden biri olarak, Gear VR'ın microUSB bağlantısını göstermişti. Note 7'nin USB C'ye geçişiyle birlikte firma, Note 7'nin USB C portunu kullanan yeni bir Gear VR tanıtabilir. Her iki cihazın da New York'ta 2 Ağustos'ta yapılacak Samsung etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

MİLLET KAMBURLU NOTE İSTEMİYOR,,,ille de düz ekran olsun ....... zaten note 4 veya 5,i olanlar almamalı..bir yıl sonra cüzdan tlf.çıkıyor. bu note 7 en az 2899 lira imiş..üstü şişhane içi keşhane misali.. para verilmez..alınmaz..hele birde 5G çıkıyorsa bu telefonlarda uyumsuz olacaktır. 2018,e kadar telefon alınmaz..paraya günah...akıllı olan almaz.. özel not.. CHİP ÇALIŞANLARININ TÜMÜNÜN MUBAREK RAMAZAN BAYRAMLARINI SEVGİ VE MUTLULUK VE ESENLİK İLE GEÇİRMELERİNİ ALLAH,TAN TEMENNİ EDERİM..

5g çıkıyor diyen arkadaş.. Sen o 5g yi 2020 den once göremezsin... Türkiyede ise daha daha yillar sonra anca görürsün... Hic sordun mu tüm dunya 4g derken neden Türkiye 4.5 g diyor.... Anca biz buna kendimizi indiriyoruz... Pehhh 4.5 g imiş... Şebeke çekmiyor siz hala 4.5 g diyorsunuz

Valla o 5g diyen arkadaşa katılmamak mümkün. Evet doğru okudunuz katılmamak mümkün! 4.5 gibi dediler biz hâlâ 4.5 gibi ye geçtiğimizı hissedemedik

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost