Galaxy S10'un Kod Adı ve Fazlası Ortaya Çıktı

Samsung'un onuncu yıl amiral gemisi Galaxy S10'dan heyecanın dozunu artıracak haberler gelmeye başladı

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S10'un Kod Adı ve Fazlası Ortaya Çıktı

Samsung'un bir sonraki amiral gemisi Galaxy S10, önümüzdeki seneden önce gelmeyecek ancak telefon, ilgiyi yavaşça üzerine toplamaya başladı. Güney Kore'den gelen en son rapor, Galaxy S10'un kod adını ve birkaç yeni işlevini ortaya çıkarıyor.

Galaxy S8'in Samsung içerisinde "Dream" olarak adlandırdığı, Galaxy S9'a ise "Star" adını verdiği biliniyor. The Bell'in haberine göre Galaxy S10'un kod adı, "Beyond" olarak atandı. Onuncu yılında şimdiye kadar yaptıklarının ötesine geçmek isteyen Samsung'un bu isim tercihinin yerinde olduğunu düşünüyoruz.

En son rapor, Samsung'un ortaklarına yaptığı bir bilgilendirmede Galaxy S10'a ekran içi parmak izi tarayıcısı ekleyeceğini söyledi. Bu teknoloji üzerinde Synaptics, Qualcomm ve Ezestek'in çalıştığı biliniyor, ancak Samsung'un hangisiyle çalışacağı henüz doğrulanmadı. Firma, üretimde darboğazlarla karşılaşmamak için birden fazla üreticiyle çalışmayı tercih edebilir.

Galaxy S10'un daha iyi yüz tanıma işlevleri sunan bir 3 boyutlu kamerayla gelme ihtimali var. Ancak yeni rapor, Samsung'un Galaxy S10'a bu bileşeni eklemek konusunda hala karar vermediğini söylüyor.

Galaxy S10'un çıkmasına daha aylar var ve The Bell'in söyledikleri doğru olsa bile, tanıtıma kadar birçok şey değişebilir. Bu yüzden iddialar akla yatkın görünse de, emin olmadan önce beklemekte fayda var.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Senin için düşündüğüm özel bir telefon projem var, Samsung: Galaxy Med. Kan şekerini, kan basıncını, vücut sıcaklığını ölçen, kalp ritmini takip eden, adım sayısını ölçen, ilaç saatlerini takip eden, pratik bir şekilde ambulans çağırabilen, ilkyardım, diyet/beslenme/kalori, spor ve rahatlama asistanına, yaşlılar ve engelliler için özel özelliklere ve sağlıkla ilgili daha bir çok özelliğe sahip bir telefon. Bir takım ürünler piyasada var ama bu başka, Samsung. Projenin detayları daha sonra...

@cleverman gereksiz 112 aramaları zaten fazla bu telefonla iyice artar artık

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play