Galaxy S7'de iris tarayıcısı olabilir!

Geçtiğimiz günlerde kılıfları sızan Galaxy S7'de bu özel yeteneğin de bulunabileceği söyleniyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Galaxy S7'de iris tarayıcısı olabilir!

Galaxy S7'nin geçtiğimiz günlerde internete sızan kılıfları, bizlere Samsung'un yeni amiral gemisi hakkında yeni ipuçları vermişti. Telefonların tasarımının sızıntıdakiyle aynı olmasını beklemesek de, büyük bir değişiklik yapılmayacağını görebilmiştik.

Bu kez android.com.pl web sitesinden gelen yeni bir dedikodu, Samsung Galaxy S7'nin bir iris tarayıcısıyla geleceğini söylüyor. Samsung bu teknolojiyi gerçekten pratik bir hale getirip telefonuna eklerse, ekran kilidini açmak için telefonumuza bakmamız yeterli olabilir. Ancak sızıntının kaynağı daha önce pek duymadığımız bir site olduğundan, şimdilik çok fazla ümitlenmemekte fayda var. Bu arada dedikodu doğru çıksa bile iris tarayıcısını kullanan ilk telefon Galaxy S7 olmayacak.

İris tarayıcılı Galaxy S7'nin fiyatının Galaxy S6'dan daha pahalı olacağı, söylenenler arasında. Samsung'un yeni telefonu hakkındaki gerçekleri muhtemelen 22 Şubat'ta başlayacak olan Mobil Dünya Kongresi'nde öğreneceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Tabi parmak izimizi hatta göz bilgilerimizi bile herkese dağıtalım ki istediklerini yapabilsinler. Yahu bir şifre girmek bu kadar zor mu?

@28 Aralık 2015 17:20 cia'de senin peşindeydi zaten

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost