Galaxy Z Fold 6'nın maketleri sızdırıldı, telefonun tüm detayları göründü

Samsung Galaxy Z Fold 6'nın maket görüntüleri, beklenen katlanabilir telefonu tüm haşmetiyle karşımıza getiriyor.

Galaxy Z Fold 6'nın maketleri sızdırıldı, telefonun tüm detayları göründü

Samsung Galaxy Z Fold 6’ya ait sayısız sızıntı gördük. Bunların çoğu, telefonun önceki Galaxy Z Fold telefonlarına çok benzeyeceğini öneriyordu.

Bu yıl gerçekleşeceği iddia edilen değişikliklerden birindeyse, Galaxy Z Fold 6’nın Galaxy Z Fold 5’ten daha geniş bir dış ekrana geçiş yapacağı ve ön ekranda simetrik çerçevelerin bulunacağı öneriliyordu. Ayrıca, arka tarafta devasa kamera halkalarının olacağı ve arka tarafın Galaxy S24 Ultra’nın arka kısmına benzeyeceği tahmin ediliyor.

Şimdi de, X’teki güvenilir sızıntı kaynağı IceUniverse tarafından, Galaxy Z Fold 6’nın maket birimlerine ait olduğu iddia edilen bazı görüntüler paylaşıldı. Bu görüntüler, daha geniş bir dış ekran, daha kutuya benzer bir tasarım, düğme yerleşimleri ve daha fazlası gibi söylentilerdeki değişikliklerin tamamını içeriyor.

Ayrıca bir fotoğrafta, Galaxy Z Fold 5’in ve Galaxy Z Fold 6’nın maket birimleri arasında bir karşılaştırma da bulunuyor. Fotoğraflarda daha geniş kapak ekranı ve daha kutu benzeri tasarım da dikkat çekiyor. Arka tarafta ise üçlü kamera düzeni bulunuyor. Daha önceki sızıntılar, Samsung’un Galaxy Z Fold 6’da yeni renk seçenekleri sunabileceğini ve hatta bazı renklerin internete özel olabileceğini öneriyordu.

Bu arada, telefonun ABD fiyatlarında tüm depolama seçeneklerinde Galaxy Z Fold 5’e göre 100 dolarlık bir artış bekleniyor.