Game of Thrones'ta Çarpıcı Gelişme!

Game of Thrones'un final sezonu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunuldu. Dünyanın en çok izlenen dizisinin yol haritası belli oldu.

  • Barış Terun
Game of Thrones'ta Çarpıcı Gelişme!

Game of Thrones'un sekizinci ve final sezonu hakkındaki çok önemli bir ayrıntı ortaya çıktı. HBO, Game Of Thrones'un son sezonun tüm bölümlerinin kaç dakika süreceklerini açıkladı. HBO'ya göre, final sezonundaki her bölüm bir film olarak tanımlanabilecek seviyede.

Game of Thrones'un son sezonu altı bölümden oluşacak. Serinin ilk bölümü 54 dakika, ikinci bölümü 58 dakika sürecek. Üçüncü bölümde ciddi bir patlama yaşanacak ve serinin üçüncü bölümü 70 dakika sürecek. Taht Oyunları'nın dördüncü bölümü 78 dakika sürecek.

Taht oyunlarının beşinci ve altıncı bölümleri ise 80'er dakika uzunluğunda konumlandırılacak. 

Stüdyonun açıklamasına göre Game of Thrones serisinin kitabının yazarı George R.R Martin bile HBO'nun finali hakkında bilgi sahibi değil. Ancak bunu pek de inandırıcı bulmuyoruz. Narsist bir yapıya sahip George R.R Martin'in, kendi yarattığı eserin sonunu bilmediğine ihtimal vermiyoruz. George R.R Martin'in "J.R.R Tolkien'in Lord of The Rings serisini, fantastik dünyanın absürt Disney Evreni'ne benzetiyorum. Bence edebiyat açısından hiçbir değeri yok..." ifadelerini kullanmıştı. Kısacası Martin, öyle veya böyle neler olduğunu biliyor. 

Game of Thrones'un final sezonunun ilk bölümü, 19 Nisan 2019 tarihinde hayranları ile buluşacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Gelsin artıkkkk merakten ölecez.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play