Gelecek 15 Yıl İçgörüyü Öne Çıkaracak

Gelecek 15 yıl, iş yapış biçimlerini ve yöneticilerin odak noktalarını daha fazla içgörüye dayandırdıkları değişimlere neden olacak.

Gelecek 15 yıl içgörüyü öne çıkaracak

Dell Technologies'in bu yıl Türkiye'de müşteri ve iş ortaklarını bir araya getirmek üzere gerçekleştirmeye başladığı etkinlik serisi Dell Tech Talks'un ilki gerçekleştirildi. Serinin ilk etkinliğinde Dell EMC Türkiye Genel Müdürü Sinan Dumlu'nun "2030'u Anlamak" sunumunun yanı sıra komedyen Doğu Demirkol'un keyifli performansı katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı.

Yüzyıllardır makinelerle çalışsak da onlardan bambaşka düzeyde hazırlanmak üzere olduğumuzu belirten Sinan Dumlu, "Gelişmekte olan teknolojiler bugüne kadar benzerini görmediğimiz yeni olanaklar sunacak. Dünya çapında yaptığımız araştırmaya göre 2030 yılı tahminlerinde üst düzey yöneticilerin fikir birliğine varamadıklarını görüyoruz. Hiçbir dönemde bu denli gelişen teknolojinin iş hayatına girdiğini gözlemlememiştik," dedi.

Gelecek 15 yılın nasıl olacağına dair öngörülerini paylaşan Dumlu, "Geçen 15 yılın aksine gelecekte işletme odaklı, bağlılık ve içgörü sistemlerinin daha fazla kullanıldığı, bulut temelli uygulamaların öne çıktığı, veri ve analitik akışının anlamlandırıldığı, internetin her şeyi birbirine bağladığı bir ortam görülecek" diye konuştu ve Dell Tech Talks'un bu ilk etkinliğine katılanlara teşekkür etti.

Dumlu'nun ardından sahneye çıkan Doğu Demirkol, rol aldığı Ahlat Ağacı ve Ölümlü Dünya filmlerinde başından geçen ilginç olayları katılımcılarla paylaştı. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi ve etkinlikler hakkında bilgi almak için blog.dellemc.com/tr-tr

adresini kullanabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz