Gerçek "iPhone katili" Plica mı?

Tasarımı ile iPhone konseptine gerçekten ciddi bir rakip olabilecek gibi görünen Plica'nın bi değil iki ekranı var!

Gerçek "iPhone katili" Plica mı?
Cep telefonlarında tek dokunmatik ekranın modası geçecek gibi görünüyor.

Genelde ilginç konseptler üretim sürecindeki çeşitli sınırlandırmalardan dolayı o kadar da ilginç sonuçlar doğuramayabiliyorlar. Umuyoruz ki üreticiler Plica telefonu tasarlandığı şekilde üretilmeyi başarabilirler. Katlanabilir iki dokunmatik ekrana sahip Plica'yı açtığınızda internet, mesajlaşma ve benzeri işler için oldukça büyük bir ekrana sahip oluyorsunuz.

Kısacası Plica iPhone'un sahip olduğu herşeye daha büyük bir ekranın eklenmiş versiyonu. Plica'da bir mini USB portu ve kulaklık çıkışı bulunuyor. Ayrıca Plica o kadar ince ki insan tasarımcıların cihaza pil koymayı unuttuğunu düşünüyor.

CHIP Online notu: Bu başarılı konseptin gerçek hayattaki karşılığının nasıl olacağını bekleyip göreceğiz. Umuyoruz ki Plica tasarımı fazla bozulmadan üretilebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Biraz daha uğraşsalar mini laptoplara rakip bile olabilir bu ürün.

Aaa bi iPhone killer daha:))) "iPhone" vs "iPhone killers" diye bir yapsanız çok hoş olur çünkü sayıları 100'ü buldu herhalde:)

mini laptoplarla telefonlar yakında birleştirilecek gibi gelmeye başladı banada

daha önceki telefonların iPhone killer olması zor. ancak bu tel ciddi anlamda birçok iPhone kullanıcısını çekecek gibi. ciddi ve gerçek anlamda devrin diyebiliriz. 100 e yakın rakip diye çıkan teller de oyuncakdan öte gidecek birşey değil bırak rakip demeye kategorisine bile giremez. ancak bu tel şakaya alınmayacak ciddi bir tehdit.

İphone "godlike" ölümsüz herhalde öldüre öldüre bitiremediler

piyasa böyle kızıştıkça tüketicinin yani bizim işimize yarıyor :))

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir