Gizli UFO belgeleri yayınlandı!

Gizli tutulan 9000'e yakın UFO belgesi kamuoyuna açıklandı... İşte o belgelerdekiler...

İngiliz Ulusal Arşivleri'nin kullanıcılara sunduğu belgelerde; UFO'ların İngiliz ordusunca görülmesinden, Londra'da bir kişinin uzaylılarca kaçırıldığını belirtmesinden ve tanımlanamayan bir uçan nesnenin Lancester tipi bombardıman uçağına eşlik etmesinden söz ediliyor.

Belgelere bakılırsa tüm bu gelişmeler dünya çapında hükümetlerin ve istihbarat servislerinin en üst düzey birimlerinde tartışılmış. Birleşmiş Milletler ve Amerikan Merkezi İstihbarat Örgütü'ndeki (CIA) tartışmaların yanı sıra, İngiltere de Lordlar Kamarası da 1979 yılında konuyu ele almış. Bu, Lordlar Kamarası'nın bugüne dek bilinen tek UFO oturumu.

İngiltere'de o dönem, ekonomik kriz yaşanıyor, sendikaların ülke çapında greve gitmeye hazırlanıyordu.

Kamuoyuna açıklanan belgeler ayrıca, İngiliz hükümetinin 1977'de etkinliğini kullanıp, UFO'ların Birleşmiş Milletler'in bir birimince incelenmesini önlemeye çalıştığını gösteriyor.

Bu yöndeki çağrı Granada Cumhurbaşkanı Sir Eric Gairy'den gelmişti. Sir Eric Gairy, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'na 1978'i, "UFO yılı" ilan etme çağrısında bulunmuştu.

Açıklanan belgelere İngiliz Ulusal Arşivleri'nin internet sitesi www.nationalarchives.gov.uk'den bir ay boyunca ücretsiz olarak erişilebilecek.

Hurriyet - BBC Türkçe

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Ben de evrende yalniz olmadigimiza inaniyorum. Fakat bu fuo isini de abartmanin bir anlami yoktur. Yine gundem degistirmek icin ufolar kullaniliyor. Halklari uyutmak icin artik daha yaratici olun lutfen. Ufolar kabak tadi vermeye basladi...

Bunlar palavra insanlara bunları inanmaları için medya baskısı yapılıyor peki NEDEN!!!??? Çünkü gelişmiş ülkelerin başta amerika olmak üzere geliştirmiş oldukları yeni bir teknoloji şuanki teknolojiden çok ileride, bunu sahte bir uzay saldırısıyla tüm dünyayı dize getirmek için yapılan bir siyonist projedir. Başta HOLLYWOOD olmak üzere tüm film şirketleri, Medya, Kaçırılmış insanlar bunlara inandırılarak medya aracılıyla bize yutturulmaya çalışıyor. Allah aşkına hiç dikkatinizi çekmedimi oyunlarda film ve dizilerde romanlarda bize çareşiz olduğumuza inandırmaya ve boyun eymemizi istiyorlar son zamanlarda ufo fenomenine inananların sayısı tavan yaptı siz bunlardan biri olmayın. Bunları nerden mi biliyorum? GELENLER Belgeselini izleyin daha bir çok bilmediğiniz ve ağzınızın açık kaldığı olaylara şahit olucaksınız. Herkese iyi akşamlar...

Daha önce UFO gördüğünü iddia eden binlerce kişiye deli muamelesi yapılmıştı.Hatta koca koca sözde bilim adamları, o kadar kararlılıkla yalanlamışlardı ki....Noldu şimdi???
Kim yalancı?
Antik kayıtlarda bile zamanın bilgeleri,yazarları,tarihçileri,sanatçıları neredeyse gözümüze sokarcasına her tür belgeyi ve bilgiyi bırakmış,resimlerini,heykellerini yapmışlar...Daha ne olsa inanacaktık acaba?????

Ortalıkta bir ufo varsa o da abd...

"İngiltere'de o dönem, ekonomik kriz yaşanıyor, sendikaların ülke çapında greve gitmeye hazırlanıyordu"

Sallama haber olduğu bu yazıdan belli amaç insanların dikkatini başka yere çekmek yoksa uzaylı falan hikaye bunlar...

bırak şimdi bırakkk tasarladınız uçan daireleri rahatlıkla casusluk yapabilmek için millete ufo diyorsunuz

gidiyorsunuz ülkeye casusluk yapıyorsunuz radara yakalanmayan dairelerinizle.. yine de aptallığınız sonucu görünseniz bile ülke ordusu bir şey yapamıyor uzaylı diye...

Kuran -ı Kerimde yanlız olmadığımız, binlerce alem varoluğu fakat bunların birbirlerinden haberdar olmayacağı yazar ama yanlız değiliz bunu herkes biliyor.

Ufolar alman yapımıdır almanlar bunları 2005te açıkladı.İnanmayan googlea Haunebu yazsın ;)

Ufolar alman yapımıdır almanlar bunları 2005te açıkladı.İnanmayan googlea Haunebu yazsın ;)
-------------------------------
hahaha hiç güleceğim yoktu, o yüzden mi 2.dünya savaşını kaybettiler, yoksa ellerindeki ufo'ları uçurmak için benzin mi yoktu :D
Ufo yapmışlar ama yeterli benzin koymayı unutmuşlar, bizim Devrim arabası gibi hee :D

hikayeler başladı yine. halka krizi nasıl unutturacaklarını şaşırdılar

senelerdir uçan daireleri araştırıyorum. şu ana kadar çoğu kişi bilinçsiz bir şekilde yorumlamalarda bulunmuslar. uçan daireler hem amerika ve çin gibi büyük devletlerde bulunmaktadır. tabi bunların teknolojik açıdan dünya dışı yaşam formlarında teknoloji ile aynı hesaba koyamayız.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost