Google'dan Android'e geçiş rehberi!

Google, iPhone'unu bırakıp Android'e geçmek isteyenler için şimdi de bu özel rehberi hazırladı!

Google'dan Android'e geçiş rehberi!

Google, iOS'tan en yeni platformu Android Lollipop'a geçmek isteyen, ancak taşınma işinden gözü korkanlara yardımcı olacak rehberini yayınladı.

Yeni rehberinde Google, iPhone ve iPad'inizde sakladığınız fotoğrafları nasıl Google+'a yükleyeceğinizden müzikleri iTunes'tan Google Play Music'e nasıl aktaracağınıza kadar geçiş için bilmek isteyeceğiniz her konuyu ele alıyor. Rehberde kişilerinizi nasıl koruyacağınız, e-posta ve mesajlaşma uygulamalarını nasıl kuracağınız da anlatılıyor.

Kendinizi büyük geçişe hazır hissediyorsanız, Nexus 6'yı beklemenizde fayda var. Çünkü Android Lollipop güncellemesini ilk alacak cihaz, Nexus 6 olacak.

iOS'tan değil, iOS'a geçiş yapmak gibi bir niyetiniz varsa, Apple'ın sizi iPhone bağımlısı yapacak bir rehber yayınladığını da söyleyelim.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Açıkçası ciddi ciddi düşünüyorum Androide geçmeyi, özellikle Nexus 5 ile geçecem hayırlısı ile, iphonedan sıkıldım, sanki biri beni iki kolumdan tutmuş engelliyor...

"Kendinizi büyük geçişe hazır hissediyorsanız, Nexus 6'yı beklemenizde fayda var." sanki başka şansları varmış gibi nexus 6yı beklemelerinde fayda olduğunu belirtmişsiniz bravo

bu komik rehberi hakikaten ciddiye alan çıkar mı acaba? :)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir