Google: "Nexus kameraları muhteşem olacak!"

Google, Nexus 4'te kimilerince hayal kırıklığı yaratan bu "şey" hakkında çok iddialı bir söz verdi!

Google: "Nexus kameraları muhteşem olacak!"

Google, zaman zaman sert eleştiriler alan Nexus telefonlarındaki kameralarını geliştirmeye hazırlanıyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Google+ patronu Vic Gundotra, gelecek nesil Nexus cihazların "çılgınlık derecesinde muhteşem kameralara sahip olacağını" söyledi.

Gundotra'nın Google+ hesabından yaptığı kamera açıklamasına yorum yapan Sizar Adam adlı kullanıcı ise, "Artık çıkacağımız gezilerde ağır kameralar taşımaktansa sadece Nexus cihazımızı yanımızda bulundurmak yeterli olacaktır. Böyle bir şey mümkün mü peki?" sorusuna Gundotra böyle cevap verdi: "Nexus telefonlar için çılgınlık derecesinde muhteşem kameralar üretmeye and içtik. Sadece bekleyin ve görün."

Gundotra'nın beklentileri fazlasıyla yükselten açıklaması, arama devinin gelecek nesil Nexus cihazı için hangi üreticiyle veya nasıl bir teknoloji üzerinde çalıştığı sorularını da beraberinde getirdi. Serinin son telefonu olan LG üretimi Nexus 4'ü hatırlayacak olursak, cihaz sahip olduğu 8 megapiksel kamerasıyla "daha iyi olabilirdi" yorumlarına maruz kalmıştı.

Bakalım arama devi, birçok kesim tarafından burun kıvrılan telefonlarını yeniden çekici hale getirebilecek mi...

Berk Toparlak

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Hmm... HTC'nin telefonlara uyarlayan ilk marka olduğu UltraPiksel yeniliğinden sonra böyle bir haber sanki bana kısmen de olsa bir cevap verdi ;)

Tokadı yiyesiye kadar beklemeseydiniz de siz yapsaydınız.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir