Göz kamaştırıcı bir "büyük iPhone" konsepti

Apple modaya uyup "büyük bir iPhone" yaparsa, nasıl bir telefonla karşılaşabiliriz? İşte cevap...

  • Zeynel A. Öztürk
Göz kamaştırıcı bir "büyük iPhone" konsepti

Telefonlar giderek büyüyor ve anlaşılan o ki doruk noktasına henüz ulaşmadık. Apple'ın 4 inç'lik iPhone ile yetinmeyerek 5 inç'lik bir tablet-telefon çıkarması ise son zamanların çok konuşulan konularından.

Nowhereelse.fr web sitesinin 4.8 inç'lik iPhone konsepti, iPhone ve büyük ekranlar konusundaki fikrinizi değiştirecek kadar iyi görünüyor. Henüz ceplerde göremediğimiz "çerçevesiz ekran" hayalini gerçek yapan cep, siyah veya gri alüminyum kasaya sahip.

Apple'ın "phablet" kategorisi için bir cep üretmesi halinde, cihazın bu konsepttekine benzeme ihtmali haliyle düşük.

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

s3 vari bir şey ortaya çıkar

Ben iphone 5 i büyük bekliyordum uzun ince uzaktan kumanda vari bir ucube sonrası almaktan vazgeçtim .

Bir Android taraftarı olarak tasarımı çok beğendim

@07 Mar 2013 15:39 doğaldır tasarım galaxy s4 prototiplerine benzemiş.

bence iyi olmaz telefonlarda ençok istenilen şey internet ve artık daha kaliteli browser ve iphone nun en büyük eksiğide flash desteğinin olmaması yani iphone değil 5 inç 25 inç telefon yapsa yine işe yaramaz

@07 Mar 2013 15:53 flash olsa ne yazar arkadaşım 1 yıla kalmaz flash tamamen kalkacak tahminimce flash yakın zamanda tarih olacak zuhahah şaka maka bi yana da dikkat edersen flash uygulamaları appstorelardan kaldırıldı sadece internet üzerinden bulunuyor. bir süre sonra onlara da ihityaç olmayacak diye düşünüyorum. mesela ben hem android hem de ios kullanıcısıyım flash olmamasına rağmen internetteki videoların %95 ini açabiliyorum.

htc one copy paste tek fark hoparlör

ön yüzü lg optimus g pro gibi olmuş

nexus tipli birşey olmuş

yahu yemişim tasarımını. bunca sene tasarım yaptıda ne oldu? içerğini düzeltmesi lazım. işletim sistemi düzelsin azıcık ozaman apple alırım. Şuan android apple kadar akıcı değil ama bin kere daha kullanışlı ve kullanıcı dostu bir işletim sistemi. Malesefte alternatifi mevcut değil.

@07 Mar 2013 18:33 Sen kullanmayı öğrenememişsindir.

@07 Mar 2013 18:33 büyüyünce öğrenirsin....

Apple her halta dava açıyor. Apple bunu yaparsa (biliyorum sadece bir düşünce) ama yine de bunun benzerini yaparsa Samsung dava açmalı. Bildiğin S2 bu. Gerçi epıl yanlısı amerika davayı düşürür ama neyse.

Yine aynı arayüz yine aynı tip, artık modası geçti bu telefonun, kendini yenilemesi lazım

telefonları o kadar incelteceklerine kalın yapsınlar pillleri daha uzun dayansın. Çerçevesiz tasarımlı telefonlar hoş gözüküyor.

her zaman ki gibi yine olağanüstü....

bu cihaz piyasada mı?

Sen de yorum yaz