Bonnie ve Clyde GTA'ya geliyor: GTA 6’da kadın kahraman sürprizine hazır olun

GTA 6, 'Bonnie ve Clyde' çiftinden ilham alan yeni bir ikili ile karşımıza çıkabilir. Bu da, GTA serisinin ilk kadın kahramanına merhaba diyeceğimiz anlamına geliyor...

GTA 6’dan kadın kahraman sürprizi

GTA 6 ile beraber, serinin ilk kadın kahramanını da görmüş olacağız. Yeni oyun, Amerikan suçlu ikilisi Bonnie ve Clyde'dan ilham alınarak tasarlanmış bir çift karakter etrafında dönecek.

Yapılan son açıklamalara göre GTA 6’da Latin kökenli bir kadın kahraman olacak. Bir suç ikilisi oluşturacaklar, ancak diğer kahramanın nasıl biri olacağı ve aralarında ne tür bir ilişki bulunacağı konusunda bir bilgi verilmedi.

Bonnie ve Clyde, Amerika'nın Büyük Buhranı sırasında bir dizi banka soygunu yapan romantik bir çiftti. Küçük kasaba suçluları olarak başladılar, daha büyük soygunlar gerçekleştirdiler, ancak sonunda polis tarafından vurularak öldürüldüler. Hikayeleri daha sonra birkaç kitap ve filmde canlandırıldı.

GTA serisinde kahramanların hikayeleri genelde soygun, kaçma ve suç üzerine kurulduğundan dolayı, aslında bu hikaye de oyunun doğasına çok aykırı durmuyor.

Bu arada GTA 6'nın ne zaman piyasaya çıkacağı hakkında da söylentiler gelmeye devam ediyor. Son iddia, oyunun 2024 yılı sonunda yayınlanacağı yönünde...