GTA V'in Wii U'ya gelme ihtmali var

Çok fazla ümitlenmeyin ama eğer bu konsola sahipseniz, sizi GTA V sürprizi bekliyor olabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
GTA V'in Nintendo Wii U'ya gelme ihtmali var

Geçtiğimiz günlerde ana karakteri ile tanıştığımız Grand Theft Auto V'e 2013'de kavuşacağımızı biliyoruz. 2013'ün en önemli oyunlarından biri olması muhtemel GTA V'in PC'ler yanında Xbox 360 ve PlayStation 3 konsollarına da çıkacağını öğrenmiştik. Yeni bir rapora göre ise Nintendo'nun henüz satışa sunulan konsolu Wii U da GTA V'in dünyasına girebilir.

Rockstar Games yaratıcılık başkan yardımcısı Dan Houser, diğer konsolların neden şimdiye dek onaylanmadığıyla ilgili soruya şu cevabı verdi: "Her olanağı gözden geçiriyoruz." Houser, "Size söyleyebileceğimin hepsi bu kadar" diyerek sözlerini bitirdi.

Houser'ın bu açıklaması, oyunun Wii U'ya geleceğine dair büyük bir ipucu vermese de, üzerinde durduğu bir nokta ümitleri artıracak nitelikte. Rockstar'ın Nintendo, Sony ve Microsoft'un aksine bir üçüncü parti ücretici olduğunu ve ortaklarını seçmede özgür olduğunu söylüyor. "İş olanağı ve piyasa bulma olanağı olan herhangi bir yerde istediğimiz şeyi yapabiliriz."

"Kendimizi teknolojiyi kullanan bir içerik şirketi olarak görüyoruz." "Biz teknoloji üretmiyoruz, onu en eğlenceli içeriği üretmek için kullanıyoruz."

GTA V'in Wii U'ya gelmesi halinde konsolun satışlarına olumlu bir etkide bulunacağı kesin.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

bir dakika, pc'ye çıkacak mı yani? çıkmayacak deniyor her yerde...

@22 Kas 2012 17:43 Çıkmayacak diyen yok ki şu an için PC versiyonu üzerine açıklama yok.

Android ve İos ada cikarsalar keske

@22 Kas 2012 18:02 Android ve iOS mi ? GTA o platformlara çıkarsa bir daha asla oynanamam o oyunu. Düşüncesi bile tüyler ürpertici.

Düşünüyorum da GTA V in pc versiyonu 12 gb v-ram ister herhalde.

ilk gta 5 haberleri çıktıgında 4teki optimizasyon sorunları konsoldan uyarladıkları için oldugunu gta 5 i her platform için ayrı ayrı hazırladıklarını falan açıklamışlardı sözde... Şimdi bakıyoruzda Pc için çıkmayacak gibi haberler var çıksada geç çıkıcak falan.. bu haber dogruysa sevindim :)

pc'ye çıkmama gibi bi durumu var mı arkadaşlar biraz mantıklı sorular sorun şuraya yaaa..biride androide çıkarsalar bari der yaa :))) vice city androide anca geldi o grafiklerle oldu bide ona uğraşsınlar oyun zaten en aşşağı o haritayla 25gb olur.adamlar hasılatın çoğunu pc den kazanıyor.sanmıyorum wiide çıkacağını uğraşlı bi oyun büyük sabır ve zamanla üretilmiş.herkesle birlikte büyük sabırsızlıkla bekliyorum.özgür hayatın yaşam zevkini veren tek oyun..çocukluğumdan beri..

telefonların kaldırması zor görünüyor.

GTA 5 ÇIKMADAN BENİM ACİLEN ANDROİD ALMAM LAZIM

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play